Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC M8 vagy a Samsung Galaxy...

HTC M8 vagy a Samsung Galaxy S5 telefont érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
Konkrét tapasztalatokat,véleményeket szeretnék. nagyon egyforma a két készülék de a HTC M8-nak jobb a dizájnja, hátul két kamerája van, de az S pedig tartalmaz ujjlenyomat olvasót és vízálló.

2015. júl. 24. 15:10
 1/10 anonim válasza:
S5
2015. júl. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez igen micsoda indoklás :D
2015. júl. 24. 16:00
 3/10 kérdező.. ***** válasza:
M8 mert minőségibb,komolyabb telefon,nem szappantartó és jobb szoftveresen.
2015. júl. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

3#


"nem szappantartó" hát az S5 sem az. Ès M8-nak hiába a 2 kamera, még a középkategóriás telcsik is szebbet fotóznak.


Kérdező#


S5 jobban megéri.

2015. júl. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem a minőségen van a hangsúly. Hanem azon, hogy mivel 4megapixel így a képkockákra sokka ltöbb fényt tud beengedni mitn a többi telefon. Má ksézülékeknmél ha éjjszaka fotózol semmi sem látszik... De a HTC M8-nál mintha csak a szemeddel látnád. Nem szeretett volna a HTC beszállni a kamera versenybe, mivel úgy volt vele, hogy azok úgyis egy közösségi portálra kerülnek fel, így a képméretet automatikusan letömöríti. Így még inkább időt spóroltak meg ezzel az ötlettel. A 2 kamerás rendszernek hála létrejöhetett a manuális fókusz, illetve a +d hatást keltő fényképek készítése. Így ez inkább előny, mint hátrány. Jeenelg tervezem a készülékcserét és nem szeretnék abba a hibába belefutni, hogy egy kb 90-100ezer Ft-al drágább teelfont veszek csak azért mert nagyobb a kijelzője. Szeretem az újításokat, szeretem azokat a dolgoakt egy készülékben ami egyedivé varázsolja. Igazából nem si a választás nehézkés nekem, hanem azt kérem tőletek indokoljátok meg amivel lebeszélhettek az S5-ről. Csak hogy tiszta legyen a dolog jelenleg SII tulaj vagyok, és úgy érzem itt az ideje a váltásnak.
2015. júl. 24. 18:36
 6/10 A kérdező kommentje:
bocs, *3D hatás
2015. júl. 24. 18:36
 7/10 kérdező.. ***** válasza:
S5-t azért ne vegyél mert szar a szoftvere.
2015. júl. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Samsungot messziről kerüld inkább az m8-at vedd.
2015. júl. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Sajnjos nem volt HTC M8, csak HTC M8S, A különbség annyi hogy az M8S 13megapixeles kamerát kapott, de csak egy snapdragon 615 CPU van benne. Msot a kérdésem az lenne, hogy a HTC M8 4 ultramegapixeles kamerája több fényt tud beengedni mint az M8S-nek a sima 13megapixelese? Ileltve a teljesen más felépítése CPU mennyivel gyengébb az M8-ban lévő snapdragon 801-től?
2015. júl. 25. 14:30
 10/10 anonim válasza:

Nekem M8 van,a paromnak S5 :)

En azt mondom HTC O azt mondana,hogy samsung :)

Szerintem amugy egy kategoria , nem sok kulombseg van koztuk !

2015. aug. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!