Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » UC Browser bongeszoben mennek...

UC Browser bongeszoben mennek az online jatekok? Darkorbit meg ilyenek?

Figyelt kérdés
Letoltottem egy masik bongeszot de az csak trial volt ami egy napig mukodott de nem volt a legjobb.

2015. júl. 24. 15:51
 1/7 A kérdező kommentje:
Android telo ezt elfelejtetem.
2015. júl. 24. 15:58
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem próbáltam még, de szerintem 99%, hogy igen.
2015. júl. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
teljesen mindegy a darkorbit meg ilyen játékokat nagyon egyik telefon se szereti mivel majdnem minden játékhoz adobe flash kell és a telefonokra ilyent nem lehet telepíteni nagy valószínűséggel azt írja ki hogy telepítsd az adobe flast de mivel telefon ezt nem tudod végrehajtani.
2015. júl. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mármint online játszani nem próbáltam vele. De ahogy az ucweb androidos verzióját ismerem, ezzel szinte bármit lehet online futtatni, vagy lejátszani.
2015. júl. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

De asszem van benne alap flash player vagy tamogatja.( nem ertek ezekhez)

Amugy a puffit web browser viszi ezeket a jatekokat szepen. Csak az fizetos a trial meg egy napig mukszik..

Azert megprobalom. Hatha.

2015. júl. 24. 16:41
 6/7 anonim ***** válasza:
Az UC-hez nem kell külön flash player, van benne az is. Az online videókat, stb. is le tudja játszani egy az egyben, nem vesz igénybe hozzá más alkalmazást.
2015. júl. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem megy rajta a jatek:((( flash playert ker:///
2015. júl. 24. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!