Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy Microsoft (Nokia) Lumia...

Egy Microsoft (Nokia) Lumia 535-ös telefonom van. Az a problémám, hogy vannak értesítések, amiket csak 20perc - fél óra múlva jelez ki. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Például ha messengeren kapok egy értesítés, akkor látom hogy maga az üzenet már jó ideje Megjött, de maga az értesítés csak jóval később.

2015. júl. 25. 14:14
 1/7 anonim ***** válasza:
messenger buzul mostanaban
2015. júl. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Egyszerű.Ki kell kapcsolni minden frissítést,saját magadnak leszedni a programokat apk-ba, és nem frissíteni... A frissítések 90%-a kb 2 hónapig buggos..

Én jóideje így csinálom,nem lassú a telefonom,nem tölt le minden sz@rt,pl e-book olvasó,hírek,stb..

2015. júl. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Kipróbálom:)
2015. júl. 25. 16:32
 4/7 anonim ***** válasza:
#2 mirol beszel? sztem ezt nem is ide akarta
2015. júl. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Amikor feltettem a kérdést, fél perc alatt megtaláltam. De most, hogy vissza akarom kapcsolni, egyszerűen sehol nincs:///

Hol lehet visszakapcsolni az autómatikus frissítéseket?

2015. aug. 22. 12:58
 6/7 anonim ***** válasza:
aruhaz-jobb lent 3 pont-beallitasok-frissitesek-alkalmazasok automatikus frissitese... amugy frissits minden alkalmazast mindig, ez nem android :D
2015. aug. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Valóban igazatok van. Androidban gondolkoztam.

2-es voltam bocsi! :)

2015. aug. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!