Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 4S segítség?! Tegnap...

*ZsUzSa_ kérdése:

IPhone 4S segítség?! Tegnap este óta a bal felső sarokban az áll, hogy nincs szolgáltatás. Kivettem a sim kártyát és áttettük a tesóméba (Samsung Galaxy S3, mindketten T-mobile-nál vagyunk) ott sem volt jó.

Figyelt kérdés
"Megörültem", hogy csak sim kártya hibája van, de az övét áttettük az enyémbe és akkor is azt írta, hogy nincs szolgáltatás. Próbáljam meg a szoftver frissítést? Csak az a baj, hogy nekem még ios 7. vmennyi van és ugye most meg már ios 8. vmennyi és arról meg azt írták, hogy nem jól működik a 4s-en. Azért próbáljam meg? Vagy teljes visszaállítás kell?

2015. júl. 25. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Honnan van a telefon?
2015. júl. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Még a T-mobile-nál vettem 2014 februárjában! Sajnos a garancia már lejárt!
2015. júl. 25. 22:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben mindenképpen vidd be szolgáltatóhoz, és kérd a készülék javítását/cseréjét.
2015. júl. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hétfőn az lesz! De amúgy nagy baja lehet?
2015. júl. 25. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!