Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » OnePlus One. Megéri?

OnePlus One. Megéri?

Figyelt kérdés
Jó telefon?
2015. júl. 25. 22:37
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

9. olyan embernek elég nehéz olyan érvet mondani amit elfogad mivel ekkora hülyeségeket ír és el is hiszi :)


Már megtanultam hogy meggyőzni úgy se tudlak ha olyan érvet hozol fel egy telefon mellett hogy "Ha otthon hagyod a fényképezőgépedet" remélem ezt te is belátod,ha meg nem akkor végképp nincs miről beszélnünk :)

2015. júl. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 kérdező.. ***** válasza:

Ha otthon hagyod a fényképező gépedet akkor pont elég lesz arra a oneplus kamerája is.(Ilyen hülye érvet még nem hallottam)

Miben jobb a oneplusone?Talán mert sokkal jobb és tovább támogatott szoftverilag.Szerintem ez elég indok.

2015. júl. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
És egyébként ha azt hiszed hogy normális a melegedés akkor üzenem hogy tesztelések alatt a g4 sose volt forró,míg a g3 rendszeresen
2015. júl. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
0%

Velem már (és nyilván sok más emberrel) előfordult, hogy a nagy pakolásban a gépet hagyta otthon. De ezt egy tizenéves nem tudhatja. Kell egy jó kamera, és a képstabilizátor is kell, én is sokszor kívántam mert nem lehet olyan biztosan tartani mozgás közben. De én nem írtam hogy rossz a OnePlus, csak biztos hogy nem venném meg. Ti hordjátok el a G3-mat mindennek, de biztos, hogy nem is próbáltátok ki. A szoftver támogatás meg valószínű, mert nem sok telefonja lehet.


A BMW-re reagálva: én a wallishoz hordom, teljesen korrekt áron dolgoznak és jól. A minősége jobb, mint a suzuki (ez nem is autó, hanem kacat) meg opel. De látszik még nem ültél benne és nem vezeted, mert ha igen, akkor nem írnál ilyet.

2015. júl. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

14. elég vicces ember vagy,olyan dolgokat mesélsz be magadnak amik nem valósak :D


Az is vicces hogy egyből (gondolom lealacsonyítás végett) tizenévesnek gondolsz,és egy tizenéves miért ne pakolhatna be?milyen gondolkodásmeneted van neked?


"Ti hordjátok el a G3-mat mindennek" Senki se hordta le,csak írtuk hogy vannak hibái és rosszabb a OnePlus One-nál,és mi alapján gondolod hogy nem próbáltam?csak mert biztosan állítom hogy mik a hibái?:D nem pont az ellenkezőt kéne feltételezned?mert igaz nem a sajátomat de egy ismerősömét 1 hétig használtam + sokszor megfordult már a kezemben


"A szoftver támogatás meg valószínű, mert nem sok telefonja lehet." Ja és a csúcskészüléket minek is sokáig támogatni,nem igaz?:D


Az opelt se értem hogy minek alacsonyítod le,igaz a legtöbb BMW luxuskocsinak számít de egy Opel Vectra kibírja 20 évig úgy hogy 1x volt szervizben kisebb hiba miatt,ezt hívod rosszabb minőségnek?Minőségbe tartja a versenyt a BMW-be,de a minőséget ne ott nézzük már hogy az egyik 210-et megy a másik 290-et

2015. júl. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 kérdező.. ***** válasza:

Csak egy kérdés a 14-esnek: Mit akarsz te fényképezni,hogy neked ultra jó minőségben kell?Mintha nem lenne elég a oneplusone kamerája átlagfelhasználónak fényképező helyett mindenre elég...Én nem is használok fényképezőgépet,csak telefonnal fényképezek mindent(nexus 5-tel aminek "rosszabb" a kamerája mint a oneplus-nak mégis átlagfelhasználónak tökéletesen megfelel.)

Ha a kérdező nem hozta fel a kamera fontosságát akkor valószínű,hogy pont leszarja milyen a kamera,vagy legalábbis neki mindegy.

2015. júl. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
Úgy látom 1 ember kivételével mindenki ajánlja a oneplus one úgyhogy megrendelem.Köszi a válaszokat.
2015. júl. 26. 20:07
 18/30 A kérdező kommentje:
Egyébként tényleg nem érdekel a kamera minősége.Szoktam képeket csinálni de arra a mostani telefonom 5 megapixeles kamerája is jó nekem.A lényeg az lenne hogy gyors legyen,menjen rajta minden és ne lassuljon be.
2015. júl. 26. 20:10
 19/30 kérdező.. ***** válasza:
Na hát akkor neked a oneplusone tökéletesen megfelel,mivel a g3 az hajlamos belassulni.
2015. júl. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

Néztem videót erről a OnePlusról és kezd megtetszeni. Kár volt úgy írnom hogy előtte meg se néztem mit írnak róla meg videóba mit mondanak róla. Nem rossz. Jónak tűnik ez a cyanogen mód, a sebesség jobbnak jött ki mint a G3. A teszt is jót írt róla. Tele van plusszal a rendszer. Az audiós rész külön tetszik, nagyon részletes, azzal szeretek babrálni. Ezt nem mondtátok hogy ennyi mindent lehet benne állítani, külföldi tesztek meg nem írják, csak az itthoniak. Ezekkel a funkciókkal így jónak tűnik. De attól még tartom magam ahhoz, hogy a G3 is jó telefon.


Az autókra visszatérve: nem, a minőség nem egyenlő a sebességgel számomra. Nekem be van korlátozva, de 200 fölött nem próbáltam. Itt a technikát fizeted meg leginkább. Nincs olyan autó, amelyiket elég 1-szer, 2-szer elvinni szervízbe. És ami kopik, az kopik minden autóba, ahogy széria hiba is van minden autóba, csak az árak másak. Az opellel nincs bajom, az Insignia eszméletlen jó darab, de abból több a hibás mint a többi német márkából (legalábbis ezt olvasni, egyszer ültem insigniába akkor lerobbant, de mondta a tulaj hogy ez elég gyakori, hozzáteszem, hogy az nem volt karbantartva).

2015. júl. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!