Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 930 vs Sony...

Nokia Lumia 930 vs Sony Xperia M4 Aqua?

Figyelt kérdés

Melyiket érdemesebb használatbavenni?

4-5 különböző oldalon hasonlitottam össze a két készüléket, de valahogy nem tudom eldönteni. Adatok alapján nagyjábol ugyan annyi elönyük hátrányuk van a szememben.

Szivesen venném a véleményeket azoktól is akiknek személyes tapasztalata van bármelyikkel.



2015. júl. 26. 15:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
930, egyértelmű :)
2015. júl. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem egy kategória,a L930-nak inkább a Z3 az ellenfele.
2015. júl. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
inkább a felhasználofelulet, az appok miatt (bár tudom hogy lassan már szinte minden elérhető lesz windowokhoz is), most ios telom van és tartok a kezeléstől, ritkán veszek androidot a kezembe windowsphont meg még ritkábban
2015. júl. 26. 16:26
 4/7 anonim ***** válasza:
ha érdekel, androidról váltva... 1 hét alatt meg lehet szokni a kezelőfelületet... vedd számításba a win10-et is már ne a win8.1 kinézetét vedd alapul, ami elég csúnyácska, főleg ios után.. :D marha egyszerű kezelni a wp-t is, akár csak az ios-t
2015. júl. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 kérdező.. ***** válasza:

lumia 930

Egyébként az androidot még könnyebb kezelni mint az ios-t.

2015. júl. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lumia 930!
2015. júl. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

biztosan megtartom még a jelenlegi telefonomat is mellé egy darabir... hiszen csak kicsit több mint 1 éves 5s-ről van só, szimplán csak másban gondolkodom, igy hogy kell egy másik szám.

köszönöm a válaszokat, eddig is hajlottam a nokia felé, de csak megerősítettetek :)

2015. júl. 26. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!