Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi történt a telefonommal?

Mi történt a telefonommal?

Figyelt kérdés
Sony Xperia SP telefon.Reggel semmi baj nem volt aztán beléptem facebookba és nem hozott be semmilyen oldalt ezután úgy döntöttem, hogy letörlöm majd visszarakom az fb-t.Ez megvolt utána meg már be se lépett csak a Setting up Facebook volt látható.Kiléptem utána kezdődött minden baj.Belassult minden,befagyott minden alkalmazás ami csak lehet.Alul a gombok és felül az értesítések is el-el tűntek majd visszajöttek. messengerbe 1 óra alatt kb 2x sikerült bejutnom, hogy nagy nehezen behozta, de ott is kb 5 perc kellett mire leirtam 3 szót mert olyan lassan írt és be is fagyott.Újraindítottam vagy 5x úgy is hagytam, töltőn is, de a probléma fentmaradt.Mi a franc történt a telefonommal?
2015. júl. 26. 16:52
 1/5 anonim válasza:
0%

A Sony Xperia SP telefonod átalakul, és a végén elsz egy Sony Xperia Fluor telód.


O.W.

2015. júl. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%

Nagyon vicces #1... -.-"

Kérdező szoftverfrissítést próbáltál már?

2015. júl. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Még a beállításokig se tudok eljutni olyan lassú.:/
2015. júl. 26. 17:04
 4/5 anonim ***** válasza:
PC Companionnal próbáld gépről.
2015. júl. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sikerült! Nagyon szépen köszönöm!!
2015. júl. 26. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!