Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire megbízható a Nexus 6?

Mennyire megbízható a Nexus 6?

Figyelt kérdés

Eddig ios-t használtam kb 2 éven keresztül és váltani szeretnék, szerintetek mennyire lenne jó döntés a Nexus 6 hosszútávra? (2-3 év)

Olyanra gondolok,hogy mennyire gyors, de a legfontosabb az,hogy mennyire stabil? Azt tudom,hogy stock android de mennyire megbízható? Nem fog fagyni hónapok útán, mint az androidos telefonok nagyrésze?



2015. júl. 26. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Ez stabilabb lesz mint az iPhone-d.
2015. júl. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 kérdező.. ***** válasza:
70%

Biztos,hogy nem fog fagyni mivel ezen az az android van rajta ami alapjába véve nem fagyna le soha.Simán hozza az IOS stabilitását és gyorsaságát és támogatottságát is.A nexusok a valódi androidos telefonok.A többi csak átalakított androidot futtatott telefonok,mint a samsung,sony,lg stb amik ezért hajlamosak fagyni,laggolni,de a stock android sosem fog ilyet csinálni.

2-3 évig simán kibírja a nexus 6 akadás meg minden nélkül és még támogatva is lesz legalább 2 évig.Megéri megvenni.



Viszont,neked mennyre sürgős a telefon csere?Csak mert most ősszel jön a következő nexus ami az idei év legjobb telefonja lesz a nexus 5 2015.Ha ki tudod várni akkor azt jobban érdemes lesz megvenni,de ha nem akkor a nexus 6 is jó vétel.

2015. júl. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Várd meg az új Nexusokat szerintem még ne vedd meg a 6-ot. Butaság most csúcs telefont venni, a megjelenések előtt.
2015. júl. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazából nem a telefontól félek, hanem magától az android rendszertől, mert volt már és az nagyon rossz emlékeket hagyott bennem, és félek visszamenni, de idáig óriás számban csak pozitívat hallottam az összes nexusról.
2015. júl. 27. 11:16
 5/5 kérdező.. ***** válasza:

A nexust ne hasonlítsd a hulladék androidos telefonokhoz mint a samgsung stb.

A nexus az android királya.Ezek a telefonok a méltó ellenfele az iphone-nak.

Fogd úgy fel,mintha a nexuson is ios futna csak úgy néz ki mint az android.Valahogy így kell elképzelni.

2015. júl. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!