Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért jön fel naponta spontán...

Miért jön fel naponta spontán olyan oldal, hogy ezt meg azt nyertem?

Figyelt kérdés

Még facebookos is jön fel, hogy telefont nyertem meg minden vackot.

Már nagyon idegesít, hogy naponta többször feljön. Csak úgy ha bármit csinálok a telefonon.

Hogy lehetne eltakarítani a telóról ami egy sony z3?



2015. júl. 27. 06:53
 1/2 E1D1E ***** válasza:

Én először is törölném az összes böngészőadatot(kivéve jelszavakat és kedvenceket) aztán telepítenk egy Clean Master nevü alkalmazást, azzal törölnék minden felesleges cuccot amit a telefon vagy a programaok generáltak, átnézetném a telefont a beépített vírusírtójával (a memóriakártyát is). Ha ez megvan törölném a telefonomról az öszes adatával együtt. Ez után újraindítanám a telefont.

Drasztikus megoldásként törölném az alkalmazásoknál a böngészőknek az öszes adatát (ez csak abban okozhat problémát, hogy újra személyre kell szabnod a böngészőid beállításait)

(minden ilyen után újraindítást javaslok, vagy legalábbis én ezt tenném)

2015. júl. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Megcsináltam és még mindig előjön.

Azért köszi

2015. júl. 29. 03:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!