Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek 30ezer...

Milyen telefont vegyek 30ezer alatt?

Figyelt kérdés
olyan kene, ami ar ertek aranyban megfelelo. Navon mizu d500 telefonom vab, nem rossz, de elolapi kamera nem a legjobb. minimum 2mp s kellene.Es a 2giga belso tarhely keves. Ki mit ajanlana?
2015. júl. 27. 15:22
 1/10 anonim ***** válasza:

Lumia 535


Ennyiért androidos telefonból csak szart kapsz, és a 2MP-s kamera is felejtős. (A Lumiáé 5MP.)

2015. júl. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
lumia 535 vagy 532
2015. júl. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Megneztem. Jo telefonnak tunik. Tavaly enis 30 ert vettem a mostani telefonom, androidos, de kb fele ennyit tud.es a z elolapi 0.3 mp kamera fos.nokia lumiaval egy ket hatranyt lattam. Hogy a hatulja muanyag, a kijelzofelbontas, a hatso kamera videofelvetele, es hogy a hangszoro nem a legjobb. Ezekbol mrnnyi igaz? Mi a kulonbseg az android es a windows phone kozott?
2015. júl. 27. 17:40
 4/10 anonim ***** válasza:
Múanyag a hátulja,valóban lehetne jobb a kijelzőfelbontás de akkor nyilván többe kerülne. Hátsó kamera videófelvétele nem hd. Viszont egyáltalán nem rossz. A hangszórót nemtudom honnan szedted, de ez egyenesen fszság :D Nem kezdem el a különbséget boncolgatni hosszú sorokon keresztül.. a lényeg az, hogy ennyi pénzért nincs normális androidos telefon. A WP nem fog neked fagyni, akadni.. sokkal gyorsabb és stabilabb a rendszere mint az "androidos" szutyok hulladékoknak ilyen árban :D
2015. júl. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen valoban jol nez ki a telefon, foleg anelyiiknek szunes a hatulja. Csak nekem kicsit furi windows phonenal hogy egybe vagy minden. Ugyan azokat ugye tudja mint az android? Ugyanugy le lehet tolteni snapchatet, instat, fbot, stb? Nem ertek nagyon ehhez, bocsanat:D
2015. júl. 27. 19:45
 6/10 anonim ***** válasza:
snapchat nincs, de hamarosan lesz... azon kívül minden közösségi alkalmazás megvan... én is twitterezek,fb-ozok, instagramozok..stb... rajta... :D
2015. júl. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
amúgy meglehet szokni a csempéket, 1 hét alatt ;) a win10et nézd meg, mert hamarosan az fog futni rajta :D
2015. júl. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hat nem tudom. Snapchat nelkul nem jo.
2015. júl. 27. 20:18
 9/10 A kérdező kommentje:
Meg az hogy kevesebb az alkalmazas, es tobb fizetos ami androidon nem.. tetszik maga a telefon, meg 2x jobb is a mostani 30ezresemnel.. meg ezt hogy egybe van minden ezt meg lehet szokni.. es hogy jelzi ha valahol uzeneted jott?
2015. júl. 27. 20:19
 10/10 anonim ***** válasza:
hagyjuk, vegyél amit akarsz... nincs több kérdésem :D
2015. júl. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!