Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mekkora legyen egy okosteló...

Mekkora legyen egy okosteló procija és ram-ja hogy azért a net jól jöjjön rajta ha akarok néha 1-2 órát netezni?

Figyelt kérdés
A játék nem érdekel viszont böngészés a neten az ami nálam megy. Körülbelül egy 1,2 Gigás proci és egy 1 Gigás Ram? Kicsit analfabéta vagyok ezen a téren nektek mekkora a proci és a ram és mire és mennyit használjátok?
2015. júl. 27. 15:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Netre bőven elég egy (quad core) 1-1,2Ghz proci meg 1Gb ram. (Vagy 1,5, de olyan nem sok van, az 1 a jellemző).

Nekem galaxy ace 4 van, az azt jelenti, hogy snapdragon 410 (quad core, 1,2Ghz)+1Gb ram

Netre bőven elég, akár 4-5 weblapot meg lehet nyitni egymás mellé (ujratöltés nélkül). És ez touchWiz, ami köztudottan nem takarékos a rammal. Egy tisztább android (moto E 2015 LTE), vagy egy windows phone (lumia 640, vagy 535, bár az sn 200) ilyen szempontból jobb teljesítményt tud nyújtani, magyarul jobban kezeli a ramot.

2015. júl. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A rendszertől függ. A Windows Phonenak sokkal kevesebb a hardverigénye, mint az Androidnak. Ha játék nem érdekel én beszerezném valamelyik 1GB rammal szerelt lumiát.
2015. júl. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A ramnak annyi köze van a neted sebességéhez, mint a burkolat színének a kamera megapixeléhez. :)
2015. júl. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja! Szerintem Androidosat fogok venni de akkor kb megfelelnek azok az adatok amit írtam?
2015. júl. 27. 20:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha teheted Androidosból inkább valami 2 giga ramosat nézz, vagy valami olyat, amit rendesen optimalizáltak.
2015. júl. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Wadmalac ***** válasza:
Ha android akkor négy mag, 2 GB RAM meg legalább 8 GB szabad felhasználású belső tárhely. Különben akadni fog. Nem a nettől, hanem minden mástól.
2015. júl. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!