Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S4-et, Lumia...

Samsung Galaxy S4-et, Lumia 735-öt vagy Lumia 640-et vennétek meg?

Figyelt kérdés

2015. júl. 29. 13:14
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

Nokia l 735.

Nekem ez van es en teljesen megvagyok vele elegedve. Anyukamnak samsung galaxy s4 minije van es azt mondta,hogy masfel ket eventul mar nem nagyon birja gyakran lefagy es nem is viszi mar ugy a dolgait.

2015. júl. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
S4
2015. aug. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

ég és föld a kettő!

egyértelműen s4 hardwerben is veri meg midnen másban,a mai windows phoneok nem jók.

az androidos telókat hetente egyszer újra kell indítani és 2 havonta hard reset akkor nem fog lassúlni!

galaxy s4-ről ilyet nekem ne írjon senki sem...

2015. aug. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miert nem jo a win Phone? A legjobb rendszer. Kis hardvereken is elfut. Nekem a kezdetek óta van 730. Erdekes egyszer sem fagyott le es nem kellet az aksit kivenni meg betenni. A fosdroidot 2 év alatt 101szer telepitettem ujra hogy ne laggoljon. Ezt 1 szer raktam ujra es akkor sem azert mert laggolt. Sokkal jobb a win Phone. Vedd azt. A múmia 640 nagyon megeri. Gyonyoru kepek ,kepstabilizacio.sokkal jobb mint az s4 valamint a támogatottság us tovabb megy mint a csamcsungon
2015. aug. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!