Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei telefonokról vélemény?

Truefruit01 kérdése:

Huawei telefonokról vélemény?

Figyelt kérdés

Középárkategóriás (max 80k) kártyafüggetlen telefont szeretnék vásárolni. Fontos szempont a megbízhatóság, kameraminőség, szép képernyő.

Alapvetően a Huawei felé húz a szívem (konkrétan a P8 liten gondolkodok), de egy ismerősöm nagyon leoltott, hogy mégis hogy gondolom ezt, egyáltalán nem gyárt megbízható telókat, nehogy kiadjak érte pénzt.

Viszont én nagyon jókat olvastam róla.. Szóval nem tudom mitévő legyek, merjek-e Huaweit venni.



2015. júl. 29. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Az ismerősöd egy nagyonokos kretén...


Vedd csak meg

2015. júl. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem Huawei P7 van, tökéletesen működik, gyors, minden játék elfut rajta. Csak a legnagyobb hibája, hogy 5-6 óra kijelző idő után lemerül.
2015. júl. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Gratulálok az ismerősödnek :D


Nekem 1 éve Huawei Ascend G6-om van, tökéletesen működik tényleg jó telefon.

Most akarom eladni és venni egy picit jobb huaweit. (ha érdekel írj nyugodtan :D)

2015. júl. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 intrepid ***** válasza:
A magyarországi telefoncellahálózat nagy részét ők tervezték, és gyártották. Talán ez mond valamit arról, hogy nem valami kis sufniban szüttyögnek két tubus technokollal.
2015. júl. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :)

vicces, hogy az "átlag" ember mennyire tájékozatlan tud lenni... egyszerűen csak azért, mert erről a márkáról nem tud semmi, rögtön szarnak kell nyilvánítani. attól még h nem iphone vagy sony vagy nokia, lehet jó telefon :)


szóval huaweit fogok venni, ez most már biztos :) csak nem tudok választani :D p8 lite vagy honor 4c...?!

2015. júl. 30. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!