Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Caterpillar mobiltelefon szervíz?

Caterpillar mobiltelefon szervíz?

Figyelt kérdés

Hol találok Magyarországon egy Caterillar szervízt, aki mobiltelefonokkal foglalkozik?

Történt ugyanis, hogy IP 67-es por és vízvédelemmel ellátott készülékem beázott, amit a T-Mobile természetesen nem javít meg garanciában. Elirányított a TMX Kft-hoz, de ők csak úgy javítják meg a telefont, ha személyesen beviszem a Budaörsi központba. Hozzá teszem, 200 km-t kellene utaznom ezért. Így azt javasolták, keressek egy másik felvevő szervízt, de egyszerűen nem találok... Van valakinek ötlete, tapasztalata, hogy Siófok környékén hol lehet leadni CAT telefont?


Köszi



2015. júl. 29. 15:16
 1/1 KS85 válasza:
Sajnos én is ugyan így jártam, csak személyesen veszik át. Nem fogadnak, és nem küldenek semmilyen csomag küldeményt. Nekem "csak" 2x180km lenne, de az kétszer, mire érte is megyek. Nevetséges!
2016. márc. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!