Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Blackberry q10, Iphone 4s...

Blackberry q10, Iphone 4s vagy Samsung core prime?

Figyelt kérdés
Igazából Samsung telefonom volt már és arra lennék kíváncsi ,hogy milyen véleménnyel vagytok a a ezekre a telefonokra.Sok hátrány van, hogy kevesebb alkalmazást lehet a BB-re illetve az Ios-ra tölteni?

2015. júl. 29. 14:40
 1/6 anonim ***** válasza:
BB-n nagyjából minden fut, esetleg a képaránnyal és a guglis szolgáltatásokkal lehet baj. A 4S őskövület. Q10-re talán érdemes lenne váltani, mint érdekesség, de csak ha jó árban van.
2015. júl. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
akkor azt mondod h a vibert ,a messengert ,a skypot és a we heart it -ot is futtatja?
2015. júl. 29. 15:07
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát...ömm...jaj

Csak ezek közül választhatsz?


iPhone 4S: Nagyon elavult. Igazából már tényleg csak az veszi meg aki nem tudja mit csinál, vagy aki csak menőzni akar és talán még az is akinek tényleg csak nagyon alap dolgokra kell és kizárólag Apple telókban bízik/azt szokta meg. Szóval ha normális és tartós telót akarsz akkor ez kiesett.


Core Prime: Hát...igazából nem rossz de ha Androidos telót szeretnél akkor inkább Grand Prime(esetleg ha van rá keret akkor az M4 Aqua lehet még nagyon jó). WP esetén pedig Lumia 735 jöhet szóba.


Q10: Nos, nekem elég ellenszenves ez a telefon de ha neked tetszik OK.

2015. júl. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#2


Viber és Skype van BB-re is, tehát azok mindenképp mennek.

Messenger nem fut, és az egész BB-s Facebook alkalmazás tulajdonképpen nem más, mint az m.facebook.com weboldal.

We heart it alkalmazást letöltöttem, kipróbáltam Blackberry Z10-en. Működik, csak néha kiírja, hogy leállt a Google services :P Mondjuk férfiként sok értelmét nem látom ennek az alkalmazásnak, de ízlések és pofonok...


Én inkább egy Motorola Moto G-t vennék, annál nem lesz kompatibilitási probléma.

2015. aug. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az utolsónak : a Shailene (Shai) az egy női név....
2015. aug. 18. 17:51
 6/6 anonim ***** válasza:
Félreértettél. Úgy értettem, hogy én férfiként nem látom sok értelmét annak az alkalmazásnak. Ettől függetlenül nőknek biztos nagyon hasznos.
2015. aug. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!