Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legmegbízhatóbb gsm...

Melyik a legmegbízhatóbb gsm bolt?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy iPhone 5s-t rendelni, természetesen örülnék neki, ha olcsóbban hozzájutnék, mint a hivatalos ár. Honnan érdemes tehát megrendelni? Bontatlan, gyárit szeretnék, függetlent.

2015. júl. 29. 16:30
 1/7 anonim válasza:
Media Markt
2015. júl. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 dirtboy ***** válasza:
Btel nem a legolcsóbb a piacon de megbízható hely
2015. júl. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
B-tel
2015. júl. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mobilkereskedés.hu - összes gyári tartozék, magyar nyelvű menü, gyors szállítás, versenyképes ár, gyári garancia!
2015. júl. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Leila GSM-nél ne! Ott használt és új is van de trollok nagyon.. Tudnék mesélni. Media az okés de arukereson több lehetőséget találsz és ott sok megbízható bolt van :)
2015. júl. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én az XXLtől rendeltem egyszer, velük tökéletesen meg vagyok elégedve.
2015. júl. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Újgsm-től van a családunk majdnem minden telefonja, tabletje,és mondhatom hogy megbízhatóak. (És még viszonylag "olcsók" is;)
2015. júl. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!