Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 6 plus vélemény?...

Iphone 6 plus vélemény? (kamera, ram, tapasztalat)

Figyelt kérdés
Lehet lecserélné note 3 meg ipad mini-ről iphone 6 plusra...

2015. júl. 29. 19:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon elégedett vagyok vele a magyar rajt napjától használom. Öt éve váltottam iphonera és az érzelmi szálakat leszámítva ami az első iphonom iránt éreztem a 6+ a kedvencem. Nekem nagy kezeim vannak ezért megváltás a mérete, az előző iphoneom édesanyámnak adtam és játéktelefonnak tűnik ha használnom kell néha. 😊 Nagyon szép képeket készít, a ram mindenre elég mehetett volna bele több, de csupán annyiban nyilvánul meg, hogy néha újratölti a böngésző oldalait ( tegyük hozzá én vagy 20 oldalt tartok folyamatosan nyitva egyszerre). A 6s+ -ban valószínűleg a duplája lesz ramból is és gyorsabb is lesz így ez a probléma is megoldódik. Az ios 9-el szerintem még jobb lesz majd a 6+, mert javították az ios 8 hibáit és még gördülékenyebb, gyorsabb, energiatakarékosabb lesz. :)
2015. júl. 30. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
milyen lehet a kamerája a note 3 hoz képest? nekem a kamera nagyon fontos lenne. meg a note 3-ban háromszor ennyi ram van.. nem tudom hogy megérné-e úgy, hogy még az ipadom is adom érte.
2015. júl. 30. 08:05
 3/7 anonim válasza:
Felmész a T-mobile oldalára és megnézed,össze lehet hasonlítani a telefonokat.
2015. júl. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A samsungok teljesen másként használják a ramot és a cpu-t is. Az iphone 2 maggal is hozza a 4-8 magos androidos telefonok teljesítményét és az 1 giga rammal is remekül elboldogul, nem lehet őket összehasonlítani hardver felhasználás szempontjából. A képekre sajnos nem tudok mit mondani, mert nincsen note 3-mam. Szerintem is be kéne menned egy elektronikai üzletbe és kipróbálnod, hogy megfelel-e a te igényeidnek a 6 plus. :)
2015. júl. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :)

erősen gondolkozok, hogy nekem megérné elcserélni. a note 3-am most vettem. és az ipadom még tokból se volt kivéve... és unoka tesómnak van 6 plus-ja amit már össze tört de már szervizben van...de elcserélné. a note 3-at kicsit unom mert előtte s4-em volt és minden ugyan az belsőleg, csak ez kicsit nagyobb. és jóval drágább. az ipadom mostanság már nem is használom csak porosodik. vagy ne halasszak el ilyet és adjam neki oda mind2-t?

2015. júl. 30. 20:59
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezt megint csak te tudhatod. Az összetört 6 plusért adnád oda a két készüléket? Sikerült teljesen rendbehozni? Az ipad minit már majdnem teljesen kiváltja egy 6 plus, ha a note3-at meg unod akkor lehet megérné a csere. Nagy változás lenne az iphone a samsung után. 😊
2015. aug. 1. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
média markt-ból volt véve az a készülék. Gold garanciával. szerintem tökéletesnek kell majd lennie. én inkább az árakat nézem hogy ha eladnám őket, mennyit kapnák... de az applenak lassabban megy le az ára szóval sztem elcserélem. a note-m fele ennyit se fog érni pár hóna múlva.
2015. aug. 1. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!