Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG G3 vagy Sony Xperia M4 Aqua?

LG G3 vagy Sony Xperia M4 Aqua?

Figyelt kérdés
Most szeretnék új telefont venni és ezeken gondolkoztam.Szerintetek melyik érné meg jobban?Melyik tud többet? Vagy ha valaki ebben az árkategóriában valami mást tudna ajánlana annak is örülnék. Előre is köszi a válaszokat!

2015. júl. 30. 12:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem G3-am van, a másik telefonról nem sokat tudok, de ezt imádom! Egyszerűen imádom, semmi problémám nincs vele. Talán hogy törékeny egy kissé de ez tokkal orvosolható:) Ha sok zenét, képet, dokumentumot szeretnél tárolni érdemes SD-kártyát beszerezni. Sok sikert a választáshoz:)
2015. júl. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
M4 Aquát venném a helyedben.
2015. júl. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Samsung galaxy s5
2015. júl. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sony xperia m4 aqua, de azt nem értem hogy hogy jön ide az s5 ami amúgy szar telefon
2015. júl. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az M4 Aqua 8gb-tal is megéri? Mert sok helyen azt olvastam hogy csak 16-tal.
2015. júl. 31. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!