Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlotok?...

Milyen telefont ajánlotok? Többi lent.

Figyelt kérdés

Na 15 éves vagyok és egy Új telefont akarok venni.

Amiket kinéztem:

-LG L90 D405

-LG G2 Mini D620

-Huawei Ascend P7

-Alcatel Idol 3 4.7

-Sony Xperia M4 Aqua

Légyszi irjatok véleményt h ezek jók-e... Köszi!! És jó lenne ha ajánlanátok is... persze ha tudtok. És kérlek ne gyertek azzal h 15 éves lánynak nem kell még ilyen telefon!! Köszi!

Elvárások:

-Jó kamera + előlapi, autófókusz, vaku

-sok tárhely

-GPS

-Blutoh ( nem tudom h kell leírni) :D

-Bővíthető memória

-Gyors legyen

-kb 4.5-5.5 col



2015. júl. 30. 15:34
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és árban: kb 70.000 és 75.000 Ft között lenne jó. Bocsi elfelejtettem! :DD
2015. júl. 30. 15:38
 2/7 A kérdező kommentje:
Vagyis 0-75000 ft között :DD :D
2015. júl. 30. 15:40
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezek közül a Sony és a Huawei a legjobbak, a másik 3 telefon alsóbb kategóriás, tehát a választékodban a középkategória alja és teteje keveredik! Ár-érték arányban mindegyik jó, de ha jobbat is tudsz venni, miért érnéd be kevesebbel?? Amúgy nekem P7 van, és nagyon szuper, de szerintem az M4 Aqua jobb! Ha csak ezek közül, akkor a Sony, de ha más is érdekel, akkor még ilyen árban Huawei Ascend P8 Lite vagy LG G2
2015. júl. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Uh nagyon köszi...

Megnézegetem őket, amugy jól néznek ki.

2015. júl. 30. 16:05
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem is inkább ilyen árban vegyél p8 lite-ot... a nagy vízálló sony telefonokkal kapcsolatban meg annyit, h full zsákbamacska ez a dolog, valamelyik simán beázik :D
2015. júl. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!! :DD
2015. júl. 30. 20:49
 7/7 A kérdező kommentje:
És mit gondoltok az LG G4-ről? Szerintetek milyen telefon? Nekem tetszik... Lehet várok egy évet és akkor diákmunkából meg tudom majd venni. :D
2015. aug. 2. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!