Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Note 2-höz...

Samsung Galaxy Note 2-höz hasonló, újabb telefonok? Tapasztalatok? Note 4/S6? Esetleg HTC?

Figyelt kérdés

Mint egy Samsung Galaxy Note 2 több mint kétéves boldog tulajdonosa, úgy érzem, már nem a régi szegény és nagyon megszenved alapvetőbb dolgokkal, hívásokkal is. Áprilisban volt kereken kétéves, nagyon sajnálnám (ilyen hamar) lecserélni, anno 135 ezer körül vettem, de néha kínkeserves vele. Lefagy, kikapcsol, ha meg akarok nyitni egy névjegyet, illetve volt már komolyabb szervizelés alatt is.


Valakinek van javaslata az újabb telefonokkal kapcsolatban, hogy mire volna érdemes lecserélnem? Gondolkodtam a Note 4-ben (már csak a megszokott S Pen miatt is), illetve az S6-ban is, de a tapasztalataim fejében lehet, teljesen mellőznöm kéne a Samsungot. Főleg HTC párti vagyok, de ha Samsung marad... nos, az se baj. De a márka nem lényeges szempont.


A méretét nagyon megszerettem, még az én kis kezeimmel is, kisebb telefont nem akarok.


Árban mondjuk örülnék, ha 150 ezernél nem lenne több, de bármilyen javaslatot szívesen fogadok.



2015. júl. 30. 15:55
 1/4 A kérdező kommentje:
Egyedül talán a Windows Phone-os telókat zárnám ki. Bár megvolt a problémám az Androiddal többízben, a Windows Phone egyáltalán nem szimpatikus.
2015. júl. 30. 15:57
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne vedd meg már nagyon a Note 4-et..


Helyette Note 5 vagy S6+ legyen (ha megjelenik!)

2015. júl. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vehetsz Nexus 6-ot is, elvileg idén is jön ki egy, de ha nen akkor a 2014-es is ugyanannyira jó.
2015. júl. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2015. júl. 30. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!