Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Előfizetés költségek? Többi lent.

Előfizetés költségek? Többi lent.

Figyelt kérdés

Lehet, hogy hülyeség, amit kérdezek, de gondolkozom, hogy előfizetéssel vásároljak telefont(több okom is lenne rá).

Viszont felmerült egy kisebb probléma, hogy nem igazán tudom, hogy számolják a költségeket(vodafone), ebben szeretnék segítséget kérni.

0 Ft-os telefon, x forintos tarifa + a készülék havidíja. Ez rendben, de a vodafone oldalán volt egy videó a számlázással kapcsolatban, amiben azt mondták, hogy vásárláskor ki kell fizetni az ún. "törthavi" részletet és az első havi költségeket.

Akkor most hogy van pontosan?

Előre is köszi!



2015. júl. 30. 16:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Az előfizetést és a készülék részletét mindig előre fizeted. Az ezen felüli költéseket pedig utólag. Valahogy így.

Bár a legutóbb nálunk a második havi számlából levonták a befizetett előleget, szóval a fene tudja :D Az biztos, hogy egyhavi díjat oda kell adni, amikor elhozod a készüléket.

2015. júl. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszi! Erre voltam kíváncsi.
2015. júl. 30. 17:58
 3/3 anonim ***** válasza:

kötsz egy szerződést, befizetsz egy havidíjat


kapsz a rendszertől egy számlazárási napot, ami nem a szerződéskötés napja


a szerződéskötés napja és a számlazárási nap közti időszak lesz a törthavi, amit pár nap múlva befizetsz, és az onnantól számított első kerek hónap van már kifizetve (szeri kötéskor)

2015. aug. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!