Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudok új instagramot...

Hogy tudok új instagramot csinálni? Többi lent.

Figyelt kérdés
A nővérem kb. 2 hónapja vett új telefont, de egy akció keretében most jobbat vett, így nekem adta az előzőt. Ezen regisztrált már instagramra, így viszong én nem tudok, mert többszörös regisztrációként érzékeli, amit meg ugyebár nem lehet. Van valami megoldás?
2015. júl. 30. 22:20
 1/3 anonim ***** válasza:
De utálom az insztagremet... Kb. a háttérből figyelik minden lépésed, nem enged törölni teljesen, csak véglegesen felfüggeszteni, de ugyan úgy megmaradnak a képeid a szervereiken. És el is adhatják a fotóidat a tudtod nélkül, sőt, az összes adatodat is.
2015. júl. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igaz, de kivétel nélkül mindegyik közösségi oldal ezt csinálja, ennyi erővel nem csak az instagramot lehetne szidni. Kár, hogy nem a kérdésemre válaszoltál...
2015. júl. 30. 22:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy nem engedi a regisztrációt, ha pedig igen, akkor töröld és rakd fel újra az instagram-et. Egy halandó nyugodtan használhatja, de ha egyszer nagy ember lesz, már nem tud menekülni a webről, és a sok megosztott személyes dolog miatt elbukhatja az egész karrierjét. Csak okosan, én szinte kb. sehol sem vagyok fenn fb-t leszámítva.
2015. júl. 31. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!