Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android 4.4. 0 tableten,...

Android 4.4. 0 tableten, problémák! Van ezekre megoldás?

Figyelt kérdés
A tabletemen ez az oprendszer van és van vele pár gondom.Az első,hogy az akkumulátor töltöttségi szintet össze-vissza irja ki,ha pedig teljesen föltöltöm,órák múlva veszi észre.Van hogy 100 %-ot mutat mikor egyszer csak kikapcsol mert lemerült.A beállított háttérképek az első elforgatás után visszaállnak a gyárira.Az ikonok mindig átrendeződnek.Van ezzekre valamilyen megoldás?Frissítést eddig még nem talált.Van még valakinek egyáltalán ilyen androidja hogy 4.4.0?Köszi a segítséget!

#töltöttségi szint #android 4.4.0
2015. júl. 31. 10:21
 1/5 Neuhauser László ***** válasza:

A táblagéped típusára is kíváncsi lennék, illetve valsz, hogy valami akkuzabáló alkalmazást tehettél rá, ami az összes erőforrást magáévá teszi és ezért vacakol az egész rendszer

De lehet vírus is

Mindenesetre írdmeg a TAB pontos típusát, hogy előbbre juthassunk :)

2015. júl. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Üdvözlet!


Először is köszönöm hogy megpróbálsz segíteni! :) A tablet típusa : MyAudio ( My Android nevű alkalmazás szerint:A86V_KDW ) Lighting HD.

Build-szám: A86V_KDW_V001,

egyéni build verzió: 1404462849

Android verzió: KitKat 4.4.0 32 bit

Processzor:4 X 1.3 GHz,( Arhitektúra:ARM Cortex-A7,Modell:MTK MT8127)

GPU: Mali-450 MP

RAM:982 MB

Amit hirtelen találtam róla azt leírtam.Nekem a nagyrésze semmit nem mond. :)

Sajnos ennek a márkának úgy tűnik még honlapja sincs,semmiféle támogatást nem találtam hozzá.Annyit tudok erről a szuper :) márkáról hogy magyar a tulaj és kínában kötött szerződéseket.Azért vettem meg ezt mert nagyon olcsó volt,viszont bivaly erős.Eddig semmilyen játék nem akasztotta meg.Egyébként elejétől fogva csinálja ezeket,szóval nem hiszem hogy valamelyik alkalmazás miatt van.De persze sosem lehet tudni.

Víruskereső: AVG

Ezen kívül rajta van a MalwareBites.Eddig egyik sem talált semmit.

Ha kell még valami infó akkor kérdezz bátran.

Elöre köszönöm a válaszodat,és másokét is! :)

2015. aug. 1. 02:59
 3/5 Neuhauser László ***** válasza:

Elejétől fogva?

Milyen régi a tab? Garancia van még rá? Mert ez lehet, hogy szoftverhiba

Ezeknél nem tudom, hogy megoldható-e egy STOCK android, vagy valamelyik másikra frissíteni, de utána nézhetek....

2015. aug. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem túl régi,talán fél éves lehet,szóval biztos van rá garancia.Tuskóban vettem,ez talán sokat elmond.De ha van rá valami megoldás,jobb lenne itthon megoldani mert eléggé "belelaktam" már magam.Meg igazából ezek nem olyan nagy problémák,tudok velük együtt élni,csak ugye jobb lenne ha ez sem lenne.De azért hihetetlen hogy nincs hozzá semmiféle support,legalábbis én nem találtam.Még fórumot sem ahol mások panaszaiból lertne valamit alkotni. :(

Ha te tudsz valamit,azt nagyon megköszönném,de csak ha nem okoz gondot,mert mondom,ennél nagyobb bajok nincsenek vele.Előre is köszönöm ha fáradsz vele! :)

2015. aug. 2. 20:18
 5/5 A kérdező kommentje:
Na.A tablet el lett küldve szervízbe.Vissza is érkezett.Akku csere,szoftverfrissítés,tesztüzem.A tabletet tegnap töltöttem fel.Sok játék,írkálás és böngészés után a töltöttség kereken 100 %.Azt hiszem,akárhogy is nézzük,ilyen fa..a akkumulátor nem létezik.Magyarul ugyan olyan sz.r mint szervíz előtt.Nincs senkinek ötlete hogy mi lehet a baja? :(
2015. szept. 16. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!