Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vehetek előfizetésre telefont,...

Pál Patrik Attila kérdése:

Vehetek előfizetésre telefont, ha már elmúltam 18, de még nincs önálló keresetem?

Figyelt kérdés
T-mobilnál szeretnék venni egy telefont törlesztésre, havi 1990 Ft 2 év hűségidőre!

2015. aug. 1. 15:16
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Nem.De valaki a családból a saját nevére igen.De előre be kell fizetni 2-3 havidíjat.
2015. aug. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
51%
Nem. De kerj meg egy rokont vagy ismerost hogy hozza ki. Te meg fizetes. En is ezt csinaltam:)
2015. aug. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne írjatok már hülyeséget. Vehetsz. 19 vagyok és tavaly vettem részletre, előfizetéssel. 5 ezer a havidíjam, a részlet meg 8. És nem kellett semmit fizetnem előre.
2015. aug. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Igazolas kell hogy van jovedelmed....
2015. aug. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tőlem még sose kértek semmilyen igazolást. Legelőször is csak be kellett írni szerződéskötéskor, hogy mennyi az egy főre eső jövedelem a háztartásban, vagy valami ilyesmi. Előre meg semmit nem kellett fizetni.
2015. aug. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ügyintézőfüggő. Lehet, hogy valaki gec.izik és kér jövedelemigazolást, de tőlem és a haverjaimtól (szintén 18-20 évesek, nem dolgoznak) nem kértek.
2015. aug. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Tolem kertek bar igaz hogy egy mocskos ven szatyor volt az ugyintezo:D de milyen ciki ha kerik es nincs nalad;)
2015. aug. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!