Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Másnak is megszűnt a mobilnete?

Másnak is megszűnt a mobilnete?

Figyelt kérdés
T-mobile-nál vagyok domino előfizetős. Aktiválva volt a mobilnet, ami augusztus közepéig volt érvényes, de ma valamiért megszűnt. Másnak is van ilyen problémája? Majd hnap (vagy ha hnap nem tudom akkor hétfőn) felhívom őket, de addig is érdekelne másnál is van e ilyen probléma.

2015. aug. 1. 17:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem nem, most is azzal netezek. Viszont sokat vacakolt az utóbbi időben. Annál lassabb volt, mintha rendesen működne, annál meg gyorsabb, mintha be lenne lassítva. De szvsz. ez a mostani átállásnak tudható be, növelik az adatátviteli sebességet a mobilnetes csomagoknál július végétől, ez talán okozhat ilyesmit.
2015. aug. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!