Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefon javítással kapcsolatos...

Telefon javítással kapcsolatos kérdések (? )

Figyelt kérdés

Több kérdésem is lenne lehet hogy elég hülyék de fontos lenne lenne.

Van egy törött xperia z-m és meg szeretném csináltatni egyből rendeljem meg az alkatrészeket vagy előbb vigyem el valahova?

A másik hogy az aksi se valami jó benne illetve nagyon melegszik(ezt nem tudom hogy új aksi orvosolná e)ennek kiküszöbölésére szeretnék új aksit venni,találtam is bele egyet viszont az eladó azt mondta hogy fél éves ez így mennyire érné meg?



2015. aug. 1. 20:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Rendeld meg hozzá egyből.
2015. aug. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És ha mondjuk megrendelem vateráról a kijelzőt az olyan lesz mint a gyári?Vagy mit kell figyelni az ilyennél vagy egyáltalán kell e valamit figyelni?
2015. aug. 1. 21:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Olyan lesz, jónak kell lennie. Szét szedted már a telefont?
2015. aug. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Még nem szedtem szét.
2015. aug. 2. 08:54
 5/8 anonim ***** válasza:
Szedd szét
2015. aug. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam hogy megrendelem az alkatrészeket és utána elviszem gsm boltba összeszereltetni.
2015. aug. 2. 10:11
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem bonyolult, meg tudod csinálni te is
2015. aug. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azért inkább szakemberre bízom.
2015. aug. 2. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!