Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szeretnék venni iphone 4-et...

Szeretnék venni iphone 4-et (többi lent) Melyiket vegyem meg?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni iphone 4-et csak nem tudom eldönteni, hogy 8 vagy 16 gigabájtosat vegyek. Valaki akinek vannak tapasztalatai, kérem írjon hogy melyiket érdemesebb megvenni. Előre is köszönöm a válaszokat! :)

2015. aug. 2. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
felesleges 4-et venni mert olyan már mint egy alsókategróiás laggos droid... egy kalap szr konkrétan :D
2015. aug. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

5 éves a telo, nem támogatott, szaggat, minden baja van.

Nem adnék ki rá pénzt.

5 alatt nem érdemes venni, mert csak szívsz vele.

2015. aug. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
van a családban nálunk is 4 és 4S is ha érdekel... a 4-et már legszívesebben elfrizbizné a tulajdonosa :DD de a 4S is csinál már furcsaságokat néha... ahogy elmondta az előző is 5, de inkább 5S alatt nem éri meg
2015. aug. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"Szeretnék venni iphone 4-et csak nem tudom eldönteni, hogy 8 vagy 16 gigabájtosat vegyek."


Leginkább semmilyet. Nem értem... az emberek miért hiszik azt, hogy csak azért, mert egy telefon iPhone, akkor már jó kortól függetlenül? Igen, az iPhone-nak van a legmegbízhatóbb, leggördülékenyebb és leggyorsabb rendszere és a leghosszútávúbb. De ez nem jelenti azt, hogy egy 5 éves iPhone jó. Ez egy elavult őskövület. Akinek van még iPhone 4-e, és úgy érzni nem szeretné lecserélni, az ne cserélje le, de könyörgöm, venni annyira nem érdemes. Nem tudom mennyit szánnál rá, de azon az áron inkább valami alsó vagy középkategóriás Lumiát nézz.

2015. aug. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
+1 az előzőnek, ííígy van :D
2015. aug. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!