Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 2napos Lumia 640 gyakran...

2napos Lumia 640 gyakran lefagy netezés közben, mi a teendő?

Figyelt kérdés

Bele raktam az sd kártyát meg letöltöttem a gps magyar térképet. Sd kártya nemrég lett leformázva, kicsi az esélye hogy vírusos.

Netezés közben gyakran lefagy, elöbb már újból kellet inditanom.



2015. aug. 2. 20:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt ilyen problémánk egy Nokia telefonnal :D. Vidd vissza és cseréltesd ki.
2015. aug. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Időképet ne nézd böngészőből. Vírus nincs Windows Phone-ra. A legfrissebb szoftver van a telefonon?
2015. aug. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Túl lassú a processzor abban a telefonban. 1.2 vagy 1.4 ghz? mellé 1 gb ram, nem kell csodákat várni és hogy fagy le és milyen weblapokat látogatsz?
2015. aug. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem Android az, nem szabadna lefagynia ezzel a hardverrel sem. Április óta megvan, hétköznapi oldalakon böngészve még soha nem fagyott, az új időkép.hu viszont mindenkinek szar.
2015. aug. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#2 pont az Időkép.hu nál kezte el. Akkor kellet újra indítanom és azóta rosszalkodik. Lehet h holnap vissza viszem a telenorhoz.
2015. aug. 2. 20:52
 6/9 anonim ***** válasza:
csak töröld az előzményeket és kész, vagy flasheld rá Te magad a rendszert a Windows Recovery Tool-al, a telefonnal nincs baj szvsz, csak a szar oldalaktól lehet beragadt az előzményfájlok között valami
2015. aug. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Dobd ki a fenèbe, ís Samsungot vögyél hölyöttö!
2015. aug. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
42%
es megerkezett ez a fogyatekos gyerek is ujra... most ez a telefon vagy gyari hibas, vagy nem a legfrissebb szoftver fut rajta... 535om nem produkal ilyeneket
2015. aug. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Galaxy Ace 1 volt, de kegyetlenül megutáltam. A droid nem rossz de nagyon adat lopó. Ez a WP még szokatlan, de a telefon nagyon tetszik.

Töröltem az előzményeket, most picit jobb.

2015. aug. 2. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!