Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ki melyiket választaná Huawei...

Ki melyiket választaná Huawei P8, Sony Xperia Z3 vagy esetleg Nokia Lumia?

Figyelt kérdés
2015. aug. 3. 11:02
 1/8 anonim ***** válasza:
30%

Huawei P8.


Z3-t mièrt nem: hajlása miatt.


Nokiát miért nem: wp rendszer csak laptopon jön be. Telefonon csak android.

2015. aug. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az hülyeség, hogy a Windows csak laptopon jön be. Kb. ugyanolyan jó telefonon is. Épp, hogy az Android, ami nem nagyon vált be nálam, akármilyen telefonom is volt eddig. Az elején agyon szép és jó minden. Aztán 1 év múlva már jelentkeznek a gondok. Nem feltétlenül igaz ez minden androidos telefonra, annyira nem ismerem sem a Huawei-t sem a Sony-t. Viszont Lumiából a Microsoft Lumia 640 XL nagyon jó választás. Többféle színben, dual vagy single sim, LTE vagy 3G-s változatban kapható.
2015. aug. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
"Z3-t mièrt nem: hajlása miatt". TodDávid te miről beszélsz??? Z3 vagy Lumia.
2015. aug. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
8%

3#


Úgy értem: elhajlik a zsebben.

2015. aug. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az agyad hajlik el nem a telefon, nem is értesz hozzá, nem is láttál még élőben Z3-at.
2015. aug. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Láttam már Z3-mat élőbe.. egyáltalán nem tetszik.
2015. aug. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen igen, te mindent láttál már :D :D :D
2015. aug. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
most erre mondanék valamit de azt úgyis kitörölné a moderátor... :DD Én a lumia 950-et megvárnám, és azt választanám amúgy. :D
2015. aug. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!