Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Akinek van a mobiltelefonján...

Akinek van a mobiltelefonján internet, az konkrétan ugyanazt tudja rajta csinálni (pl. keresés, videózás, e-mailezés, közösségi oldalon írogatás stb. ), mintha lenne egy internetkapcsolattal rendelkező laptopja?

Figyelt kérdés
Nekem jópár éve nincs mobilom, és azon nem volt internet, szóval én nem tudom!
2015. aug. 3. 13:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen :)
2015. aug. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor jól sejtettem...
2015. aug. 3. 13:51
 3/3 anonim válasza:
Mindent megnyit, elindít stb. - ilyen tekintetben ugyanolyan, de persze mégsem, amennyiben a kezelőfelület kényelmét nézzük. Bármiféle szövegbevitel sokkal hosszasabb, mint laptopon gépelni (már persze annak, aki a klaviatúrán rendesen 10 ujjal gépel), meg nyilván a képélmény sem ugyanaz, mint egy monitor esetében. A könnyű hordozás miatt, meg hogy tényleg, buszon ülve is lehet válaszolni e-mailekre mégis hasznos szerintem az internet a telón, de azért szerintem csak pluszba érdemes a gép mellé netképes telefont venni, helyette semmiképpen sem.
2015. aug. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!