Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » AKAI Glory O5 vélemyények?...

AKAI Glory O5 vélemyények? Vagy inkább Lumia 520?

Figyelt kérdés

A Glory O5 jobban tetszik a kijelző nagysága és a RAM nagyobb mérete miatt, de nem tudom mennyire megbízható telefon. 1 év gari lenne hozzá, a Lumiához nincs.

Mit javasoltok?



2015. aug. 3. 15:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Kínai, teljesen noname szemét, frissítést ne várj, ha viszont van valami bugja a készüléknek, akkor csak szívsz vele.
2015. aug. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Olyan helyről, ahol 0 meg 1 év garit adnak meg ne vegyél, mivel alapból 2 év a minimum előírt garancia az EU-ban.
2015. aug. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha olcsón szeretnél normális okostelefont, akkor Lumia 435 vagy 532.
2015. aug. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Azért az AKAI annyira nem noname, itthon is forgalmazzák (többek közt MediaMarkt, 220volt) :)

Mindkét Lumiának pocsék kijelzője van, az pedig elég fontos lenne nekem hogy napfénybe is látható legyen, de köszi

2015. aug. 3. 17:02
 5/11 anonim ***** válasza:
92%

Igen, 20 évvel ezelőtt gyártottak belépő szintű hangtechnikát, magnókat meg kazettát. De ez a telefon csak egy kínai katalógusból összeválogatott gagyi. (A Media Markt meg nem rossz bolt, de nem titok, hogy rengeteg gagyit és túlárazott gagyit árul)

Kínai telefonból csak olyat szabad venni, amit sokan vesznek, és van róla vélemény.

Két véleményt találtam Árukeresőn (nem mintha az Árukereső mérvadó lenne), abból az egyik szerint ennek sem jó a kijelzője:

[link]


Arról én is hallottam, hogy az 520 szériának silány a kijelzője. Nem nagyon ismerem a mostani Lumiákat, de talán 535?


Androidból nincs túl nagy választék ezen azárszinten. Talán az 1. generációs (2014-es) Moto E, ami egy kellemes darab.

[link]

2015. aug. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Igen, a Moto E-t én is néztem már, de nem találok használtan.

Az AKAIról a vélemény csak az auto beállított fényerőre vonatkozott, gondolom a fényérzékelővel lehetett baj, de az engem nem érdekel. Amúgy japán márka. Ez nem tudom mennyit számít, azt hiszem nem volt még japán telefonom :D

A Lumia 520 kijelzőjéről pont jókat mondanak a mobilarénán, csak a 435öt meg 532t húzta le nagyon.

Igazság szerint nem kell nagyon profi telefon, nem akarom telipakolni appokkal meg sztárfotókat készíteni vele, csak egy rendes, viszonylag nagy kijelzőt szeretnék nem NAGYON rossz hardverrel... Ötlet?

2015. aug. 3. 18:53
 7/11 anonim ***** válasza:
89%
inkább kicsit spórolj még egy 535-re... az AKAI egy pocsék márka telefonok terén
2015. aug. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Köze nincs az Akaihoz, csak rányomtatták a nevét. Kínában gyártják ezeket, kínában tervezik, csak a logót nyomják rá. Rengeteg ilyen "fantom" márka van (pl. itthon a Wayteq és a Concorde is ilyen).
2015. aug. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
89%
Mások meg eladják a keletieknek a nevet, ilyen a Blaupunkt, a Pioneer, az Orion. Szóval márkában vakon bízni manapság nem szabad.
2015. aug. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Oké, köszönöm mindenkinek a válaszokat, végül a Lumia mellett döntöttem :)

Zöld kéz megy!

2015. aug. 4. 08:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!