Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehallgatják a mobiltelefonom?

Lehallgatják a mobiltelefonom?

Figyelt kérdés
Ahol dolgozom ott egyre több gyanús dolog történik pl:amit mondok a másik embernek valami ötletet mit,hogy kellene csinálni azt a főnök szóról szóra elmondja másnap az a bizonyos ember biztos,hogy nem árulja el a főnöknek,hogy mit beszélünk.Pl:Történt egy olyan eset,hogy szabadnapon voltam otthon vágtuk a fát és csörgött a telefonom és a főnök volt az de nem vettem fel erre ő tudta,hogy vágtam a fát és el is szólta magát mert mondta,hogy hallotta,hogy mit csináltam.a telefonom saját de a kártyát ő adta

2015. aug. 3. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen telefon?
2015. aug. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 bp1985 ***** válasza:
Hogyne, persze. Az csak úgy működik, hogy bárki bárkinek a telefonját le tudja hallgatni...
2015. aug. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

sony ericsson k800i

és akkor mi a magyarázat arra amit mondok mindent tud?

2015. aug. 4. 07:06
 4/7 bp1985 ***** válasza:
Az, hogy szeretsz képzelődni.
2015. aug. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja te biztosan tudod az igazat!Minek írsz ha fogalmad sincs a témáról?
2015. aug. 5. 14:39
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem hallgatják a le a telefonod.
2015. aug. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem hangosan telefonálsz! xD
2015. aug. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!