Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tetszik a samsung s5, érdemes...

Fiki1 kérdése:

Tetszik a samsung s5, érdemes megvenni? Vélemények?

Figyelt kérdés

2015. aug. 3. 17:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Miért nem nézel meg egy ugyanilyen kérdést kitenni? Már rengeteg ilyen van.


Elmondom: MEGÉRI!

2015. aug. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem éri meg, inkább Nexus5, Sony Z2, Oneplusone, LG G3, esetleg még a Lumia 930
2015. aug. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem éri meg.. az előző felsorolta h miket érdemes
2015. aug. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget,de én asztalos vagyok,fontos nekem a jó képminőség,és a por és cseppállóság.
2015. aug. 4. 19:16
 5/7 A kérdező kommentje:
Miért nem ajánljátok az s5-öt?
2015. aug. 4. 19:21
 6/7 anonim ***** válasza:
rossz rajta a szoftver, hamar ki lesz vele a... nincs optimalizálva a rendszere normálisan, nem fogod vele sokáig húzni, a felsorolt telefonokkal ellentétben... most jöhetnek a samsung fanok verni a nyálukat h jajj de ez egy jó telefon, aha... meddig lesz az? 1-1,5 év múlva is eztmondod majd? :D na mindegy... ha fontos a cseppállóság akkor valamelyik Sony-t lenne érdemes megnézned a Z szériából, bár ott is egy kbaszott zsákbamacska az egész mert valamelyik beázik mint a szr, és volt akinek garin belül se cserélték... lehet erről inkább lekéne mondanod, és esetleg jobban vigyázni a telefonra, tokkal, fóliával majd... ilyen árban, a legjobb kamerával a Lumia 930 rendelkezik, igaz nem csepp,por és ütésálló de strapabíró készülék az biztos
2015. aug. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"1-1,5 év múlva is eztmondod majd? :D"


Nekem 1 èves, és elmondom hogy nem 💩. :D

2015. aug. 5. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!