Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung S5611-es telefon...

Samsung S5611-es telefon média lejátszó programja nem lát minden zenét a memóriakártyán, viszont a saját fájloknál igen. Mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés
Vannak zenék amiket felismer,de ami a memóriakártyán van annak csak a töredékét.Volt már szervizben és szoftvert cseréltek rajta,de semmit nem változott a helyzet.

2015. aug. 4. 21:25
 1/3 Neuhauser László ***** válasza:

- 1 mappában ne legyen túl sok fájl

- a fájlok formátuma? (Lehet, WMA vagy M4A stb is van közte?)

- A fájlnevek hossza?

- Esetleg ID3 Tag-k?

2015. aug. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Külön mappában vannak a zenék és 13-14 zene van egy mappában.


Mindig Mp3 formátumot használok,de próbáltam már WMA-t is.


Amikor bele lépek a Saját fájlok/Zene mappába akkor írja hogy nem támogatja az 52 karakternél hosszabb fájlnevet,viszont én nem látom egyiket sem hosszúnak.


ID3 Tag-k: Ez mi lenne,mert ezt nem ismerem?

Az Samsung S5610-be beleraktam a memókártyát és ott viszont hibátlanul működik,ezért nem értem.


Előre is köszi a segítséged.

2015. aug. 4. 21:55
 3/3 Neuhauser László ***** válasza:

Esetleg a fájlok NEVE?

Régebben egy Samuval az volt a baj, nem tetszettek neki a különlegesebb karakterek

2015. aug. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!