Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehetne a telefonomra...

Hogyan lehetne a telefonomra Samsung Galaxy S4-stílusú menüt illetve kezelőszerveket tenni?

Figyelt kérdés
Huawei p8Lite van nekem, és szeretném ha kicsit Samsungos lenne, mert olyan volt az előző telóm :(

2015. aug. 4. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Playről szedje valami TouchWiz launchert. Ezzel ennél többet nem érdemes foglalkozni, már a launcher cseréje is lassulásokat okozhat, mivel ezek a TouchWiz, Sony, HTC SENSE másoló launcherek amik általában nagyobb teljesítményt igényelnek és persze instabilabbak is.
2015. aug. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A legtöbben pont a TouchWiz miatt szidják a Samsungot, Te meg direkt azt akarod még egy Huawei-re is?

Nem kellene erőltetni. Főleg hogy az ilyen mókolt utánzat launcherek még az eredeti touchwiznél is vacakabbak.

2015. aug. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát olvasgattam kicsit utána fórumokon, igaz nincs értelme!
2015. aug. 5. 11:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Igazából nem a launcher cserével van a gond pl.: Nova Launcher az egyik legjobb amit valaha használtam(kifejezetten a teljesítményt veszi elsődleges szempontnak, mégis szép és egyszerű UI-ja van), a probléma azzal van hogy eleve a Samsung TouchWiz Launcher-éhez szükséges a többi Samsung rendszer App is. Az ilyen Copy-zó appok próbálják ezeket a problémákat javítani: Vagy eltávolítják a problmás funkciót a launcherből, vagy meghaggyák de a funkció használatához szükséges telepíteni további koppintásokat is(és már kész is az túlterhelt és emiatt instabil OS, ráadásul meg se közelíti az eredeti TouchWiz-t, ami egyébként újabban egész jó SZERINTEM).
2015. aug. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!