Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vissza lehet állítani Samsung...

Aksi22 kérdése:

Vissza lehet állítani Samsung Note 3-ban a törölt jegyzeteket?

Figyelt kérdés
Véletlenül törlődtek nagyon fontos jegyzetek, így nagyon fontos lenne! Megtisztelő válaszokat előre is köszönöm.

2015. aug. 5. 11:26
 1/7 E1D1E ***** válasza:

MiniTool Power Data Recovery Boot Disk v6.8

[link]


Talán ezzel sikerülni fog

2015. aug. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 E1D1E ***** válasza:
Ha Pécs közelében vagy, ránézhetünk!
2015. aug. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Sajnos messze vagyok Pécstől. Ezt a programot hogy lehet alkalmazni Note 3-on?
2015. aug. 5. 11:57
 4/7 E1D1E ***** válasza:

elvileg ha sikerült letöltened,

feltelepíted a gépedre, van mellékelve egy hitelesítő szám amivel hitelesíteni tudod.

Beraksz egy üres CD-t a CD íróba, ha beindul a program, 2 dolgot választhatsz, vagy USB-s kütyüt csinálsz, vagy kiírod CD-re. Válaszd a CD-t, allul next, aztán elvileg megírja (én pendriveval csináltam mert nekem nincs CD-olvasól a 10,1"-os Eee Pc-émben)

Bedugod a telefonodat a gépbe, beálítod, hogy úgy működjön mint egy adathordozó (szóval, hogy látszon rajta minden tárhely)

Ujraindítod a gépedet és kéred tőle, hogy lemezről bootoljon (normál esetben alapdól azt nézi először, de ha nem akkor a BIOS-ban pik-pak át tudod álítani a boot eszköz sorrendet)

Szóval beindul a lemezről a géped, itt elvileg kijön egy olyan kérdés, hogy "it szeretnél: CDről bendítani a progit vagy visszatérni a merevlemezeden lévő operációs rendszerhez" egyértelműen az elsőt válaszd (elvileg ad 10mp-et a választásra és autómatikussan belép ha nem nyomsz gombot)

he nyomtál egy entert, egy kis ideig fekete lesz a képernyő, atán feljön egy kis ablak amiben van egy oké gomb és egy infó. szóval még mielött ezen tovább ugrasz álítsd be a telódat, hogy adathordozókent működjön és csak ezután nyomj okét.

És akkor innen elég egyértelmű a progra. előbb felfedezed minthogy itt elolvasnád.


Sajnos még ilyesmire nem használtam, de elvileg működnie kell.

Sok sikert!!!

2015. aug. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :)
2015. aug. 5. 21:40
 6/7 E1D1E ***** válasza:
Megvannak?
2015. aug. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Éppen nyaral az illető, akinek segíteni kellene. Így csak később tudom kipróbálni! Köszönöm a gyors választ. Ha egyszerűbb lett volna, akkor megpróbáltam volna azonnal neki.
2015. aug. 8. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!