Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen mobilt vegyek magamnak?

Milyen mobilt vegyek magamnak?

Figyelt kérdés

Fontos:


- legyen 16 Gbyte memo legalább (akár bővítéssel is megoldható)

- legyen rajta hangrögzítő, így headseten keresztül is lehessen diktafonként használni

- 1-2 órán át tartó hangot is legyen képes rögzíteni

- telefonbeszélgetéseket is legyen képes felvenni és eltárolni


Tudtok olyan mobilt, ami 100%-ig TÖKÉLETESEN lefedi a fentebb leírtakat? És még megbízható is? :)

Ár nem számít!


2010. márc. 7. 22:07
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Kit akarsz lehallgatni? XD a viccet félretéve ezek elég fura kritériumok.
2010. márc. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
81%

minek telefon neked? mértnem veszel diktafont?:Dennyi erővel...:\

amugy samsung omnia?:)

2010. márc. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
81%

Ilyen telefon szerintem csak a mesében létezik. De ez tényleg elég lehallgatósnak tűnik.

A kérdésre válaszolva: Én még ilyen telefonról nem hallottam/olvastam.

2010. márc. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
szerintem vegyél egy diktafont:) mi nemrég vettünk és adtak hozzá olyat, amivel rá lehet csatlakoztatni a telóra és felveszi, bár ennek mi semmi hasznát nem vesszük, csak mondom:D
2010. márc. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

nekem nokia 6650 van, ami majdnem ilyen, de a memória asszem csak 8 GB-ig bővíthető. telefonbeszélgetést is tudok felvenni, de közben van sípoló hang is.

miért fontos 16 GB memória, mire kell??

2010. márc. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

nem letezik ilyen keszulek.

legalabbis amivel a telefonbeszelgeteseket is fel lehet venni ilyen nincs. software is alig van ami kepes erre. egyebkent bortonbe is zarhatnak erte ha felveszed, mivel csak rendorok/rendori beleegyezessel csinalhatod.


16giga hat...ez mar nem mobil lesz hanem ipod, vagy valami ilyesmi. sima mobilokban nem nagyon 8giganal tobb.

2010. márc. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Apple Iphone 3GS 16 Gb
2010. márc. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
50%

Hogyne létezne olyan telefon ami felveszi a beszélgetést.Nekem még 4 éve volt egy gagyi sony ericcson k500i-m,már azzal is fel lehetett venni,és ez tök jó móka mert felveszed,például ahogy szórakoznak.És hogy miért jó?

Engem hívogatott egy gyerek,mindig telefon betyárkodott,éjszakánként zaklatott,bele nem szólt csak nevetett meg ilyenek.:Na már most felvettem és megkérdeztem tőle ,hogy ő hívogat -e.Persze tagadta.

Megmutattam neki a felvételt ,akkor már félig beismerte,aztán mikor megvertem teljesen beismerte.

De létezik ilyen telefon talán az iphone ,igaz nemtudom az felvesz e hangot.Szóval LÉTEZIK ilyen telo,csak nemtudok ajánlani most,mivel már nemvagyok nagy telefonos,kinőttem belőle,jó nekem egy olcsobb is:D

2010. márc. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Minek akarsz hívást felvenni, amugy: Samsung Galaxy Spica
2010. márc. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!