Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia Z1 és Z2 vélemény?

Xperia Z1 és Z2 vélemény?

Figyelt kérdés
Megérik az árukat?Gyorsak?nem fagynak le?Játékok futnak rajtuk?:)
2015. aug. 5. 22:48
 1/3 anonim válasza:

Z1-em van és nagyon jó. mondjuk lehordom minden szarnak mert előtte iPhone-om volt és azt jobban szerettem. a sony is perfect lenne ha az android nem lenne rajta. de ez már magán probléma


szóval... nagyon jó. a 16 gigából 5 van szabadon + 8 gigás mem kártya is tele van és akadás nélkül fut. a telón csak appok és képek, de azt fotózás után drive-ba töltöm fel úgyhogy 500-600 mb körül lehet a képtáram. a mem kártyán pedig zenék vannak vagyis 8-9 gigabyte-nyi app akadás nélkül fut. nagyon jó. a 300-400 megás appokat simán 3-4 másodpercen belül behozza :D van ami akad hogyha olyan az app alapból, hogy vírus gyanús. amúgy imádom. ha veszel akk Z2-t :D az tuti jobb lehet ha a z1 is ilyen jó :D

2015. aug. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon jó telefonok. De inkább a Z2, mert abban már snapdragon 801 van (ellenban a Z1-ben "csak" sn 800). Jah meg 3Gb RAM.

Nem mellékesen az xperia Z1 még kapott Lollipopot, és szerintem még a következő verziót is meg fogja kapni, a Z2 meg végkép.

2015. aug. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Z2-t válaszd, annak már jó a kijelzője, a Z1-nek elég gyengén sikerült.
2015. aug. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!