Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi baja van a telefonomnak mi...

Mi baja van a telefonomnak mi csináljak vele?

Figyelt kérdés
samsung galaxy ace-em van még az első típus xd és mostanában mindig kidobál ilyen feliratokkal hogy bocsánat a samsung kezdőlap alkalmazás váratlanul leállt. netezni se lehet vele mert ott is mindig kiirja hogy bocsánat az internet alk. váratlanul leállt. messenger se jó csak egy ideig aztán folyamatosan leáll meg mindig kiirja hogy kevés a hely mikor nicns rajta semmi szinte ami meg van az sd kártyára vna mentve. gyári állapot vszaállítás segítene v ezek már a jelek h kezdi beadni a kulcsot?

2015. aug. 6. 11:58
 1/2 Norbi658441 ***** válasza:
Elsősorban ha vannak játékjaid és ha ráteszed MicroSD kártyára,akkor nem teszi rá az egész játékot,hanem csak egy részét(de ezt kiírja az adatoknál).A telefonodon az appok azért állnak le,mert a telefon RAM-ja elég kicsi már és a processzor is elavult.A gyári állapot visszaállítása szerintem biztos gyorsítana a telefonon.Ha ki van rootolva a telefon,akkor valőszinűleg azért lassú.Minden esetre ha újratennéd a telefont,akkor ügyelj arra,hogy ne tölts le felesleges alkalmazásokat,és a háttérképnél nelegyenek kitéve sok alkalmazások,és ne legyen sok lap megnyitva(ezt úgy tudod eltávolítani,hogy a háttérképen összehúzod az újjaidat)Sajnos ez a telefon már nemnagyon alkalmas játékokra,szoval nenagyon tölts le max 2D-s játékokat.Ja és ha újrarakod a telefon pl.A youtube-t ne frissítsd fe,se a Google-t,Ha lehet a Facebookot és a Messenger-t se frissítsd,mert attól mégjobban laggolni fog a telefon,mivel a frissítéseket az újabb telefonokra szánják.Remélem segítettem! :)
2015. aug. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi:D nekem már csak a messenger van rajta minden mást leszedtem de még így is azt írja ki h kevés a hely szóval gyári állapotba rakom vsza
2015. aug. 7. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!