Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek így van értelme...

Szerintetek így van értelme Iphone 5S-t venni?

Figyelt kérdés

Van egy már 6. éves, gombos Nokiám. Mindenképpen új telefont kell már vennem, nézegettem is a jelenleg kapható telefonokat.

Ami a legjobban tetszik a jelenlegi telefonok közül, az az Iphone 5S.

Nekem nagyon tetszik, jó kézbevenni, jó a fogása, szép, igényes a kidolgozása, stb.

De! Tudni kell, hogy gyakorlatilag én szinte csak telefonálásra használnám, esetleg még a naptár, emlékeztető, jegyzet funkciók amik használva lennének, meg nagy ritkán esetleg fényképezni.


Tehát a kérdés, hogy ilyen használathoz érdemes-e, megéri-e ilyen telefont venni?



2015. aug. 6. 12:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha megengedheted magadnak, akkor igen, megéri.

Valóban egy szép telefon, jó kidolgozással, sok okossággal, egyedül amit nagyon nagyon nagy hátránynak lehet felróni nála, az az üzemidő, de ha csak telefonálásra meg egyéb alap dolgokra használod, bőven bírni fogja.

2015. aug. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha megteheted vedd meg persze
2015. aug. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%

Ha van rá pénzed vedd meg.


Csak ennek így nincs sok értelme mert nagyon drága teló és így teljesen kihasználatlan marad, szerintem vegyél akkor egy jó minőségű clont , olcsó és arra jólesz amire neked kell.

2015. aug. 7. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hidd el, ha megveszed es elkezded hasznalni rajossz, hogy az eleted mennyivel egyszerubbe tudja tenni es most persze hogy azt hiszed, hogy ezt meg azt nem is fogod hasznalni, mert eddig sem hasznaltad, de milyen jo lesz mikor valahol eltevedsz es eloveszed a terkepet, vagy mikor kiderul hogy egy csomo ismerosod whatsup-on csetelget es te is be tudsz csatlakozni vagy akarmi.


Ha van ra penzed vedd meg, nem fogod megbanni.


En nagy okos-telo ellenes voltam mert azt hittem nem lesz soha szuksegem ra, aztan a parom rabeszelt a 4-re (csaladi csomagban akcios volt), aztan az elavult es lecsereltem a 4S-re es most itt az ido, hogy beujitsak egy 5-re.

2015. aug. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!