Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudtok az alábbi feltételeknek...

Tudtok az alábbi feltételeknek megfelelő telefont ajánlani? Max:40000Ft Első-hátsó kamera ( valamelyik lehetőleg 5 Megapixeles legyen) Belső memória min 4GB

Figyelt kérdés

2015. aug. 6. 14:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Na figyelj írd be h lumia 535 teszt a hardvernél írja h az asphalt 8 nevű játék élvezhetetlenül szavát rajta nekem egy Xperia L telefonom volt es a játékot minimális szaggatással elvitte maximum beállításon normálon pedig hasított pedig a Sony telefon 2013 jan a lumia pedig 2014 dec ennyit erről egy 2 éves játékot nem bír normálisan elvinni
2015. aug. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
[link] tessék íme a link amúgy szóval te csak ne istenítsd ezeket a telefonokat a microsoft ugyanolyan sz@rokat gyárt mint a Nokia csinálta a telefonjaival Ja és ez a játék még egy 2009ey iPhone 4en is elmegy szóval ennyit a támogatottságárol
2015. aug. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Persze nem a játék a lényeg csak tudod ha egy ilyen alapszintű dologra nem képes mint amilyenre egy olcsóbb androidos v iPhone akkor szerintem nincs miről beszélni és nem akarom h felrevezesd a kérdezőt és vegyen egy olyan telefont ami sokkal gyengébb mint egy fele annyiba kerülő androidos
2015. aug. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy nem tudod miről beszélsz. Mi köze egy szarul megírt játéknak egy rendszerhez és annak támogatottságához?
2015. aug. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Rendben akkor elmondom mi volt az en problémám én nekem az évek alatt elég sok telefon megfodult a kezemben volt még Nokia symbian androidos Windows phone jelenleg egy iPhone 6om van mivel szinte az eddigi össze fontosabb operációs rendszert volt szerencsém ki tapasztalni ezért releváns hogy en megírtam az első választ és a saját tapasztalatom alapján ajánlottam olyan telefonokat amelyek megfelelnek a kívánt követelményeknek ezzel szemben te lehurrogtál es leírtál két Windows phonet de arra kiváncsi lennék h mindkettőt használtad e vagy csak elolvastál róluk pár dolgot és ez alapján te kijelented h ezek a jók és ha netán mindkettőt behatóbban tanulmányoztad azt is megkérdezném h többféle androidos és Ios készülék volt a kezedbe mert amíg valaki nem ül be egy ferrariba annak jó a Trabant is remelem érted mire céloztam ;)
2015. aug. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nincsenek írásjelek az iPhone-on?!
2015. aug. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nekem Lumia 520-am van, nem tudom, most mennyi a boltokban, előfizetéssel vettem másfél éve. Jelzem, hogy SEMMI baja sincsen. Ennyi idő alatt a régi androidos telóm már fagyott, akadt, sz@r volt, bár igaz, kezdetleges volt. Igaz, ez nem első kamerás :) Csak azért írom, mert valaki nagyon lehurrogja a Lumiákat, pedig nagyon jó telefonok :) Igaz, nem értem, hogy most valaki telefont akar, vagy egy mini számítógépet, amin játszhat, mert akkor persze jobb kell, de eddig én bármit letöltöttem, vitte, nem volt semmi gond vele.
2015. aug. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
De vannak viszont nem kéne cinikusan gúnyolódni :)
2015. aug. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!