Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért ismétlődött meg amit...

Miért ismétlődött meg amit mondtam a telefonon keresztül?

Figyelt kérdés
Egyik nap a párommal mikor beszéltem, egyszer csak kinyomta. Majd vissza hívott újra, és azt mondta, hogy azért nyomta ki, mert az utolsó mondatomat vagy tízszer hallotta újra. Hogy én nem mondtam el tízszer ugyanazt az biztos :-D Mi lehet ennek az oka? Lehallgatják?
2015. aug. 6. 15:02
 1/10 anonim ***** válasza:

Le, persze. A nemzetközi kémakcióitok részleteit ne mobilon beszéljétek meg...:)

Bonyolult a rendszer, adódnak hibák.

2015. aug. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi! Szerencsére pont nem arról beszéltünk :-D
2015. aug. 6. 15:12
 3/10 anonim válasza:
Volt mar velem is ilyen..allitolag lehallgatjak..mondjuk mikor en beszeltem,csak 1x ismetlodott meg :D meg kb 2percig tartott csak :)
2015. aug. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A férjem külföldről hívogat gyakran, tehát megeshet, hogy nemzetbiztonsági okokból ráállnak egy számra, ha gyakran érkezik be hívás külföldről?
2015. aug. 6. 15:21
 5/10 anonim ***** válasza:
Milyen telefon? ez simán utalhat hangszoró vagy microfon hibára hozd be hozzánk és megnézzük.
2015. aug. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
52%
Én egy hivatalos szervnél dolgozom. Nálunk is többször előfordul ez a jelenség. Sajnos azt kell mondjam, hogy titeket is lehallgattak. Köztudott, hogy TEK alias Terror elhárító Központ és a rendőrség közös akcióban véletlenszerűen hívásokat hallgatnak le. Emiatt nem kell aggódnod, kivéve ha többször elő fog fordulni. Én akkor erősen elgondolkoznék egy telefon, illetve egy sim kártya cserén. Remélem, hogy tudtam segíteni a kérdéseddel kapcsolatban!
2015. aug. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

6. sokat segítettél köszi, de ezen nem aggódok. Lehallgathat a TEK, nincs titkolni valóm, sejtettem, hogy erről van szó, csak meg akartam róla bizonyosodni. Sőt valahol még örülök is neki, mert (főleg a mai helyzetben) sosem tudják rendesen kiszűrni a nemzetellenes akciókat.

Azt viszont kétlem, hogy véletlenszerű, biztos az lehet az oka, hogy többször hív kintről naponta. Szerintem figyelik az ilyen hívásokat.

2015. aug. 6. 15:47
 8/10 A kérdező kommentje:
5. Köszi, ennek is utána nézek.
2015. aug. 6. 15:54
 9/10 anonim ***** válasza:

Kérdező, én meg az atyaúristen vagyok és felszólítalak, hogy ne dőlj már be minden kamuszövegnek kapásból....:)

Főleg ha az illető macskákkal eteti a kutyáját.

[link]

2015. aug. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

9. Köszi! :-D

eminonprofit, azt javaslom, ha ilyen élénk a fantáziád, akkor ne jelenítsd meg a nevedet, mert könnyen lebuksz. Amúgy a kutyád jó van? Az én macskám még jól van.

2015. aug. 6. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!