Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet beállítani hogy...

Hogyan lehet beállítani hogy zene szóljon a mobil hívásnál?

Figyelt kérdés
Tudom hülyén hangzik a kérdés de ugy értem mert a nővérem telefonján is van nemtudom hogy csinálta nem árulta el hogy amikor hívom vagy bárki más hívja amikor kicsörög a telefonja akkor a zúgás helyett egy rövid zene megy addig amíg fel nem veszi.Remélem értitek.Hogy lehet ezt megcsinálni?
2008. szept. 5. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
dallamcsengőnek hívják.felhívod a szolgáltatót és megrendeled a szolgáltatást.
2008. szept. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
3%

a telefonoknak gyak. mindegyikében eléggé sok zene van eleve beépítve a szoftverébe - ezek közül bármelyiket be tudod állítani csengőhangnak.

a kicsit igényesebbek meg képesek arra, hogy diktafon üzemmódban felvegyél zenét (vagy akár szöveget is) és azt is be lehet bállítani csengőhangnak. (az egyik ismerősömnek, amikor sms- e jön, akkor a gyereke hangja szól, hogy "anyu, sms jött!")

2008. szept. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
nem csnegőhangra gondol hééé:D az 1. írt jót. dallamcsengés. Fizetni kell érte havi pár száz forintot, de te választod ki a számot. a szolgáltatónál érdeklődj
2008. szept. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
43%
miért kell lepontozni a jó választ?komolyan mondom sokszor már nincs is kedvem válaszolni...(nem a kérdezőnek szólt)
2008. szept. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
JA fizetsz érte ha hülye vagy és nincs symbiános telód :D Enyémre feltoltam egy alkalmazást és akár hívószámonként más dallamot nyomhatok be.Vagy felveszem hogy ,,nem érek rá, hivjál egy év mulva" és bemondja a fönökömnek :) Egy fillérbe nem kerül, mert a hivó fél fizeti a hívás költségét, olyan mintha felvettem volna ;)
2008. szept. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

hülyeség hogy csak symbianos telóra jó.mikor én először használtam,motorola e365-öm volt.hol van azon symbian?

még mp3 se volt.aztán samsung e250 -en,azton sincs symbian.most pedig samsung u600-on használom.szerintem ez se symbianos.

2008. szept. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!