Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért ajánlgatjátok ennyire?...

Miért ajánlgatjátok ennyire? (Több lent)

Figyelt kérdés

Kedves samsung fanboyok, kérlek érveljetek a samsung mellett, ha már ennyire ajánlgatjátok ezeket a telefonokat.


Mivel jobbak ezek a telefonok, mint a velük azonos árú Motorola,Nexus,Lumia,iPhone és esetleg Huawei?!

Nem szubjektív érvekre vagyok kíváncsi, "merezjólnézki" és hasonlók. Az S6-ot most ne említsük, mert az az egy telefon ígéretesnek tűnik még jelenleg.

Nem akarok flamewart indítani, csak érdekelne, hogy milyen érvek miatt pontozgatjátok le az embereket.


Fogyatékosok kíméljenek.


Köszi :D



2015. aug. 6. 18:12
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
85%
Erre én is kíváncsi volnék, mint iPhone és HTC tulajdonos, aki már használt S4-et és S3-at és nagyon elégedetlen volt mindkettővel!
2015. aug. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 Neuhauser László ***** válasza:
77%

Utálom a Samsungot

Huawei P7-em van még sose fagyott be


T-Mobilban oda mentem egy Samu S5 elé, ki-be kapcsoltam majd 5 perc után kényszer-újraindítás kellett mert annyira szarul vannak a Samukon optimalitálva ezek a Táccsvizek, hogy akérmyleik samut max 10 perc alatt kicsinálom. Erről ennyit

2015. aug. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
56%
A kérdésre a válasz nagyon egyszerű. Mert gyökerek... PONT.
2015. aug. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
85%

Volt Samsungom, nem utáltam annyira, de azért..

Elképesztő, hogy a Samsungnál képtelenek egy normális rendszert készíteni. Az én S2-m is csak Custom ROMmal tudta rendesen kihasználni a hardvert, és úgy látom ez továbböröklődött. A másik meg, hogy elképesztően ragaszkodnak a műanyag borításhoz és a hardvergombokhoz. Van már 500 okostelefonjuk, mind ugyanolyan...

2015. aug. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok tipikus "Samsung fanboy", de szeretem a Samsungot. S4-em van, elégedett vagyok vele, nekem nem fagy le, jó képeket lehet csinálni vele, akksija közepesen jól bírja, és őszintén, semmi bajom nincs a műanyag hátlappal. Egyedül azt nem szeretem, ha a keret ilyen festett műanyag, de szerencsére az S4-nek a kerete alumínium. A hátlapja tényleg nem a legszebb, de még így is nagyon tetszik. És nem mondom, hogy az S4 jobb, mint egy vele egyidős SONY, Huawei, HTC, iPhone, Nexus, Lumia (stb), mert ilyenjeim még nem voltak. De a Samsungokról az a véleményem, hogy felsőkategóriás telefonokat érdemes venni (vagy amik néhány éve voltak azok, pl. S4,S5,S6...), mert az alsókategóriás Samsungok borzalmasak. Szóval a Samsungról az a véleményem, hogy jó felsőkategóriás telókat gyárt, de semmiben nem jobbak ezek, mint más gyártók telefonjai. Remélem segítettem :)
2015. aug. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
77%
Szóismétlésekért bocsi :D
2015. aug. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
66%
Még valami: A műanyag borításnak igazából előnye is van, mert ezáltal leszedhetjük a hátlapot, és ki is cserélhetjük az akkumulátort. Az pedig azért jó, mert a Li-ion akkumulátoroknak is van egy bizonyos élettartama, és egy idő után csökken a kapacitásuk. Ja, és a műanyag hátlap szerintem strapabíróbb is, mint pl az üveg, és nem törik könnyen. Ha mégis eltörne, pár ezer forintból veszel egy újat, nem kell szervizbe rohangálni. Persze a fém és az üveg is jó, ha vigyáz rá az illető, meg sokkal jobban is néz ki, de én inkább választom a cserélhető akkumulátort.
2015. aug. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
Azt nem hiszem el, hogy nem akad és nem lassú. Nem azért, nekem is anno sok Androidos telefonom volt (igen, felsőkategóriás is volt nem egy), nekem sem tűnt fel mennyire rosszul fut, ameddig meg nem vettem az első iPhone-om.:) Aki kipróbál egy normális felsőkateges Lumiát vagy HTC-t, esetleg Nexust vagy iPhone-t, az rögtön a falhoz vágja a Samsungját.
2015. aug. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
55%
Sony-val és LG-vel ugyanez a helyzet. Ez a 3 gyártó elég alja telefonokat gyárt, ugyanaz a helyzet velük, mint a Samsunggal, a sok Csingcsángcsung noname kínai szemetekről meg már ne is beszéljünk.
2015. aug. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
89%

Én se értek sok embert! Nekem is Huawei P7 van, de azért nem szólom le a Samsungot, elvégre nem egy noname márkáról van szó, hanem a piacvezetők egyikéről, amilyen a Sony, az LG, a Motorola, az Apple, vagy a Huawei, és az ilyen márkák nem véletlenűl piacvezetők! És ezt nem csak úgy mondom, hanem ráadásul a Samsungokban vagy Qualcomm, vagy a saját márka, az Exynos van, melyekről köztudott, hogy mobilpiacon a 2 legjobb processzormárka. Persze azért mindegyik mobilnak vannak hibái, és ez alól természetesen a Samsung se kivétel, de azért nem kell így általánosítani, hogy "Samsung? Pfúúúj!" Húgom barátját is hasonlóképp volt vele, de pozitív csalódás érte, amióta használja az S4 Mini-t.

Na jó, azért a Samsungok egyik tipikus hibája sokszor a szalagkábel, ami miatt néha alkalmatlanná válnak telefonálásra, de épp mondom mégegyszer, tökéletes telefon nem létezik, bármelyik márkából ki lehet fogni hibás darabokat, nem értem én se, hogy ezek miatt más márkát miért nem hurrognak le így, csak a Samsungot?!

Mellékesen a #2-es válasza nem pontos, hogy soha, csak nagyon, de tényleg nagyon ritkán fagy a Huawei P7, havonta max. 2x!

2015. aug. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!