Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia u root szájbarágós...

Xperia u root szájbarágós SÜRGŐS!?

Figyelt kérdés

Szeretnék segítséget kérni xperia u telefon rootolásában, mert már hónapok óta ezzel szarakodik. Minden oldalon máshogy írják le, jó biztos van több lehetőség, de én egyiket sem tudtam eddig megcsinált, pedig nem vagyok hülye a gépekhez. Ez a root valahogy kifogott rajtam.


Valahányszor rootolni akarom valamelyik ponton megakadok valamiért amire ott nincs magyarázat. Plusz. A telefonom nem lehet a hangerő fel + USB kábel kombóval belépni a nem tudom... Boot? Flash? Módba.


Máshol ahol olvasgatok mindig látom hogy milyen egyszerű a root meg hogy egy gombnyomás... Hát nekem nem.


Ha valaki ért hozzá örülnék ha segítene, vagy legalább egy normális érthető magyar oldal linkjét dobhatnatok.

Az mégjobb ha rootoltàl már ilyen telefont.


Semmi mást nem akarok csak rootolni, nem kell új firmware vagy mi... meg rom... csak a root.


Sony xperia u 4.0.4, st25i, kernel: 3.0.8+, build 611c10



2015. aug. 6. 18:29
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!