Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Microsoft Lumia 640 sárgás...

Microsoft Lumia 640 sárgás árnyalatú kijelző lehetséges okai?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Adott egy egy hónapos Lumia 640 WP 8.1-el. A mai napon amikor kivettem a telefont a zsebemből láttam, hogy a kijelző sárgás árnyalatú volt pedig nem ütöttem meg, meg sem nyomtam s csak langyos volt picit a telefon a meleg miatt. A fehér írás is sárga lett s némelyik csempe is fura volt de kb 10 másodperc múlva helyreállt a dolog a normális állapotba. Ez mitől lehetett? Plusz mennyire melegszik ez a fajta készülék, mennyire normális? Mert nekem van, hogy néha eléggé fel tud melegedni. :S

Előre is köszönöm a választ!



2015. aug. 6. 18:52
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Ezt inkább szervízben kellene megkérdezned. Pár hete én is ilyen készüléket vásároltam. Néha melegszik, de kiveszem a tokból és utána helyreáll a rend. De megjegyezném, hogy itt is csak akkor melegszik ha játszok rajta. Egyébként netezésnél zenehallgatásnál, filmnézésnél sem melegszik vagy akad a készülék. Elégedett vagyok vele. A következő telefonom is egy WP lesz.


Egyébként te telepítettél rá vírusirtót?

ÜDV

2015. szept. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!


Nekem is néha melegszik de többnyire csak játék közben de akkor sem feltétlenül vészes kategória. Ez a kijelző elszíneződés néha előfordul vmikor lilás vmikor sárgás vagy esetleg vöröses de szerencsére ritkán s amikor megnyomom az oldalán a gombot, hogy "billentyűzár" legyen majd vissza akkor megjavul úgyhogy nem tulajdonítok neki nagy jelentőséget. Am nem, sztem WP nem igényli. Egyébként én is elégedett vagyok vele s nekem is sanszos, hogy legközelebb is WP-m lesz esetleg ha megszalad akkor Alma. Egyébként bocsi, hogy későn válaszoltam.

2015. okt. 29. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!