Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi történik akkor, ha egy...

Mi történik akkor, ha egy részletre vett telefont el lopnak?

Figyelt kérdés
2015. aug. 6. 19:42
 1/5 Neuhauser László ***** válasza:

Bemész a szolgáltatódhoz egy rendőrségi feljelentéssel és letiltatod a készüléket

A többiről ott tájékoztatnak

Én feltételezem, hogy a részleteket nem kell vagy csak részben kell fizetned tovább, illetve kihozhatsz egymásik készüléket

Persze ezek szerintem függnek attól is, hogy van-e biztosításod a lopott készülékre

2015. aug. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem meg kifizettetik, ha nincs biztosítás.


Ha csak így menne, minden második drágább akcíós telefont ellopnának, és a haver meg kicserélné a firmware-t vagy hasonló.

2015. aug. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Neuhauser László ***** válasza:
Attól, hogy firmware-t cserél még a telefon letiltva marad, IMEI-t cserélni pedig illegális és iszonyat nehéz
2015. aug. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mint sok minden más is, pl. a függetlenítés, vagy kábszer árusítás. De ettől még léteznek.


Ha ember tette fel rá, lesz ember aki módosítja. Kérdés, mikor és mennyiért.


Régen nyúltak le tőlem telefont, még a "buta" twlwfonok idejében. Mondták hogy majd csak papírnehezéknek lesz jó, miután bejelentem. Persze gondolom használták vígan tovább.

2015. aug. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha nincs rajta lopásbiztosítás,akkor szépen fizetned kell a hűségidő/szerződés lejártáig a részleteit!!!!!
2015. aug. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!