Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tudom milyen telefont...

Nem tudom milyen telefont vegyek android vagy ios. Mindegyiröl olvastam jot roszat ios es készülékem nem volt még. És az másabb meg ha androidost akkor márkát is mondjatok ( mindenféle névtelent nem szeretnék)?!

Figyelt kérdés
2015. aug. 7. 09:27
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
ANDROID akkor sony Z3 compact vagy z3 de még ajánlom a nexus 5 VAGY ŐSSZEL MEGJELENIK A NEXUS 5 2015 VAGY MEG ONE PLUS ONE VAGY ŐSSZEL MEGJELENIK A ONE PLUS TWO VAGY OTT MÉG A SOK HTC AZOK KÖZÜL MEG AZ M9 IOS ott meg van az iphone 6 meg a plusz ősszel megjelenik az iphone 6s ÉN SZERINTEM INKÁBB EGY IPHONE 6-OT VEGYÉL MEG MERT AZ MÉG SOKÁIG LESZ TÁMOGATOTT
2015. aug. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
sony,htc,lg volt sonybol tobb fajtam, a legjobbak! most lg g2-om van mar masodjara szerintem ezek is jo telefonok!
2015. aug. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
iphone 6
2015. aug. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Iphone 5s vagy Iphone 6+ ha jó telefont szeretnél! Én Androidot a világért nem vennék már, meggyűlt velük a bajom, a sok befagyással meg a laggolással, meg az iphone évekig kitart míg a barátnőm Sonyja (ami lehetett vagy 70-100 ezer) az is egy és fél évet bírt ki(: Most kapott egy hatost és nagyon meg van elégedve vele, nem csalódott még benne, pedig már egy jó ideje meg van neki, azt mondta nekem hogy megéri az árát ha olyat szeretne valaki venni(:
2015. aug. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mert ez a második sonym és laggos szinte mindig
2015. aug. 10. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!