Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5 gyenge térerő, mit...

Iphone 5 gyenge térerő, mit lehet vele csinálni?

Figyelt kérdés
Sziasztok vettem egy Iphone 5-öt(használtan) és az lenne a problémám, hogy bent a lakásba ha hívnak és felveszem akkor szaggat a hívás és nem hallok senkit, viszont ha ki sétálok a kapuig akkor teljesen jó lesz a hívás minősége. A lakásba 2 - 3 pöttynyi térerőm van. Ezt javítják vagy mit tudok vele csinálni ? Vodafone-os és Pest megyében lakok, nem tudom miért ilyen gyenge a térerőm.. :S

2015. aug. 7. 15:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy nagyon fontos információ kimaradt!

Akármilyen más telefonnal nincs térerőgond??

Ez mindent eldönt, de Te hallgatsz róla.

2015. aug. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Húúú, hát ezt még nem is próbáltam, mert az előző telefonomnál még 20-as voltam, és úgy vitettem át a számom a Vodafone-hoz. Akkor a telenor-al nem volt gond, de ugye nem egy kutya a kettő. Megpróbálom másik készülékben is a kártyát! Köszönöm a tippet.
2015. aug. 7. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!