Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem talál hálózatot. Miért?

Nem talál hálózatot. Miért?

Figyelt kérdés
Frissen vásárol alcatel one touch pop D5 mobilom micro sim kártyát igényelt ezt beleszabtam egy nagyobb sim kártyát.az arany színű részbe nem vágtam bele nem sértettem meg.Egyszer már sikerült rajta hívnom de azóta állandóan hálózatot keres.Betölti a telefonszámokat,üzeneteket midnent.Ha nagy ritkán még is talál akkor hívás közben nem csörög ki a telefon és utánna megint visszavált hálózatkeresésre és ez engem eléggé elszomorít.Mi lehet a probléma?

2015. aug. 7. 17:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia kerestél rajta friss szoftvert vagy hard resetet próbáltad?

Biztosan jól illeszkedik a micro SIM?

2015. aug. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Őszintén megmondom nem értek nagyon a telefonokhoz.

A simet ugye 6 kis fognak kell érnie és 2-nek szabadon lenni ez így megvan.Meg jelzi a névjegyeket is amik a kártyán vannak tehát jól kéne neki illeszkednie.

2015. aug. 7. 17:17
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja és ajánlott a telefon frissítéseket de nem fogadtam el őket...
2015. aug. 7. 17:18
 4/5 anonim ***** válasza:
lehet túl öreg a simed, ink cserélted ki "gyárira", ingyen van
2015. aug. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben...:)köszönöm a válaszokat
2015. aug. 8. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!